Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek melyik név tetszik a...

Nektek melyik név tetszik a legjobban egy kislánynak?

Figyelt kérdés

Porkoláb Patrícia

Porkoláb Nia

Porkoláb Zoé

Esetleg 2 keresztnevet, egy rövidet ezekből és a Patríciát?



2016. júl. 23. 20:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem Patríciával együtt szép, a Nia különlegesebb :)
2016. júl. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
A Patrícia nagyon szép, ha lányom lenne, úgy hívnák. Viszont szerintem nem illik a családnévhez, de a másik kettő név sem, amik ráadásul borzalmasak.
2016. júl. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%

Nem mindennapi és hosszú a vezetéknevetek, ezért mindenképp valami rövidebbet választanék, de mivel magyar szó, nem mennek hozzá a túl modern külföldies nevek (így a Zoé és a Nia sem).

Magánhangzóval kezdődő és a B betűs neveket is kerülném a helyetekben.

A három közül mindenképp a Patrícia a legjobb, még ha picit hosszabb is. De ehhez már nem szükséges második név, mert így tökéletes. :)

2016. júl. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A Patrícia tetszik leginkább, de nem megy a vezetéknévhez, utána a Zoé. A Nia borzalmas. Nekem legjobban a Porkoláb Zoé Patrícia tetszene de így meg túl hosszú.
2016. júl. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Kicsit kemeny hangzasu a Patricia eleg kemeny hangzasu ehhez a csaladnevhez, a masik gondom h hogy lehet becezni? Patti? Igy egy nagy gennyes tinedzserkori pattanas jut az eszembe sajnos:( a Nia es a Zoe nekem olcso, gagyi divatnevek. Inkabb a kozeputat valasztanam, pl. Fruzsina, Ágota, Szilvia, Dóra, Krisztina, Andrea:)
2016. júl. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
A Patrícia elmegy, a másik kettő borzalmas. A Patrícia viszont nem illik a vezetéknévhez.
2016. júl. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Patrícia :) Nia,Zié szerintem túl rövid
2016. júl. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Zoé*
2016. júl. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nekem a Porkoláb Nia Patrícia eddig a legkedvesebb:)

Köszönöm mindenkinek a hozzászólásokat, eredetileg még a Dorina volt a listán, végülis még van két hónap, addig csak kialakul, lehet találunk egy teljesen mást.:D

2016. júl. 23. 21:57
 10/12 anonim ***** válasza:
84%
Dorina nagyon jó, az a legjobb az eddigiek közül. A Nia nekem kutyanév
2016. júl. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!