Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Láttátok ma reggel a Csak...

Láttátok ma reggel a Csak Csajokat (RTL Klub reggel 9-től 10-ig)? Mit mondtak a szülés utáni testsúly többletről?

Figyelt kérdés

Nem tudtam nézni a kisfiamtól, csak a végét kaptam el, hogy hormonális probléma, ha szülés után a szoptatás alatt nem fogyunk. Akkor szakemberhez kell fordulni. Hát én egyáltalán nem fogytam a szoptatás alatt (6 hónapig), sőt 1 deka sem mozdul rólam, pedig már elmúlt 9 hónapos a kisfiam. Heti 3 alkalommal járok edzőterembe is, keményen csinálom, mégsem mozdul semmi. Akkor valami hormon probléma?? 6-7 kiló maradt rajtam.

Nem tudjátok mit mondtak erről a reggeli műsorban?

Előre is köszi!


2010. ápr. 19. 13:03
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Látom volt már ezzel kapcsolatban beszélgetés itt az előző oldalon, de senki nem írta konkrétan, hogy mit is mondtak pontosan erről.
2010. ápr. 19. 13:11
 2/13 anonim ***** válasza:

Én is a végét kaptam el, de mintha azt mondta volna, hogy egészséges táplálkozás mellett fogyni kell szoptatás alatt, hiszen a baba elveszi a a plusz kalóriákat a szoptatások miatt. Hormonprobléma, ha egészséges táplálkozás mellett nem fogy a szoptató anyuka.

Én fogytam rengeteget, de a ciklusom felborult, ragya a bőröm-akkor ez is valószínű,hogy hormonprobléma.

2010. ápr. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Erre Palotás Petra: dehát én édességeket ettem. Doki: az más, ha valaki zabál, akkor hízik.
2010. ápr. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ezt az oldalt nézd, ide biztosan felteszik majd a videók közé!

[link]

B.

2010. ápr. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Nézem az RTL oldalán, hátha holnapra fent lesz a mai adás.

Én egészségesen táplálkoztam szoptatás alatt (és most is), igaz egy héten kétszer megeszem 1-2 kocka csokit v. gyümölcsös joghurtot, de szerintem ez belefér az egészséges étkezésbe, nem ez miatt nem megy le:-(

2010. ápr. 19. 13:44
 6/13 anonim ***** válasza:

A peteérés (tehát a menstruáció) hiánya teljesen felborítja a hormonokat.

Nekem 14 hónapra jött meg, még mindig szoptatok. Addig csak híztam én is egyfolytában. Már kétszer megjött azóta és amellett, hogy kicsit jobban odafigyelek, hogy mit eszem már 4 kilót fogytam. (tornázni még nem volt lelki erőm)

Ja és azóta már nem vagyok annyira feszült és ingerült sem, szóval nálam a hormonok dolgoztak rendesen.

2010. ápr. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én már 3 hónapja nem szoptatok, a hasam nagyon picit ment le (de még mindig van!) de kiló egyáltalán nem:-( Menzeszem rendszeresen jön havonta mióta nem szoptatok. Most akkor nem tudom mi van...
2010. ápr. 19. 15:02
 8/13 anonim ***** válasza:
Én már lassan két hónapja nem szoptatok, még nem jött meg, viszont nem is tudok fogyni, pedig diétázom. Most kaptam egy gyógyszert, amitől meg fog jönni (Duphaston), aztán elkezdek szedni fogamzásgátlót (Volina), amitől a doki szerint majd beindul a fogyás. Na kíváncsi leszek. B.
2010. ápr. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szülés után kb. 1 évvel szokott pajzsmirigy probléma is jelentkezni egyeseknél. Barátnőm is így járt, kapott gyógyszert, ami a pajzsmirigyét rendbe rakta és azóta már fogyni is tud. Nézzetek utána a pajzsmirigy túltengés tüneteinek, hátha ti is...
2010. ápr. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Köszi, már voltam vérvételen, épp az eredményre várok. De nem túltengés, hanem alulműködés, ami miatt nem tud az ember fogyni, ha a pajzsmiriggyel van gond. B.
2010. ápr. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!