Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek mennyire gáz első...

Szerintetek mennyire gáz első szülinapra használt játékot venni?

Figyelt kérdés
Mindjárt itt van a babám 1szülinapja. Nagyon semmi nem köti le a figyelmét. Nemrég kapott tölünk egy járássegítőt , azon szereti az énekeket , s nyomkodja a gombokat , de max 15percig van el vele. Ezt használtan vettük , de tökéletes állapotban. Arra gondoltam hogy szülinapjára vennénk neki egy tanuloasztalt (vagy nemtudom mi a pontos neve) . Láttam ebből is több használtat ,de tökéletes állapotban. Sajnos nem tehetjük meg hogy ezt ujan megvegyük , mert elég sok kiadás lessz , szeretnék egy nagyon szép tortát rendelni , sok vendég lessz , nekik kaja , pia , rágcsa , diszek stb. Szerintetek inkább vegyek valami egyszerübb ajándékot ujan vagy ezt a tanuloasztalt használtan?
2016. aug. 30. 21:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
53%

Tanuló asztal használtan,én erre szavazok.

Nem egy igen gazdag ismerősöm van akik vesznek használtan játékokat,már csak azon okból is,hogy sok minden megtetszhet amit esetleg már évek óta nem gyártanak,de használtan még kapható.

Amúgy is,ha ilyenen gondolkodol,hogy gáz-e nem gáz-e akkor olyan nagy gond nem lehet nálatok anyagilag,hiszen akkor fel sem merülhetne ez a kérdés :)

2016. aug. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Hát anyagilag úgy vagyunk hogy honapról honapra , de mégis elég mindenre ami muszáj , de gyüjteni nem tudunk. Sajnos van hitelünk , de inkább elmaradok azzal egy honapig , hogy a lányomnak az első szülinapja tökéletes legyen. Mindent megvonnák magamtól hogy neki meglegyen mindene , mert ő a legfontosabb nekem
2016. aug. 30. 22:01
 3/19 anonim ***** válasza:
77%
Felesleges ekkora felhajtás az első születésnapra. A babád nem érti még, hogy miért van ennyi ember körülötte. A sok vendég megzavarhatja a megszokott életét, napi ritmusát. Csak a vendégek élvezik, ő nem
2016. aug. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%

Nem rosszból, de nekem kissé fura, hogy a sok vendégre költött pénz, vagyis a szép torta, kaja, pia díszek stb. voltaképpen a szülinapos gyerek ajándékának az árából vesznek el, tehát az utóbbi kisebb prioritású.

Önmagában azzal, hogy használt, de tökéletes állapotú tanulóasztalt vennétek, nincs gond, nem muszáj mindennek újnak lennie.

2016. aug. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
A vendégek a szüleim , férjem szülei , tesom+barátnője , és 3keresztszülő pár. Szeretném ha ők is velünk ünnepelnék hogy eltelt egy csodálatos év a lányommal :) a tortát nagyon szeretném ha szép lenne , mert lefényképezzük és az örökre megmarad a lányomnak. Muszáj a vendégeket megkinálni valamivel. Diszeket szeretnék pl szalvetta s műanyag pohár amin írja hogy 1éves , láttam ilyen szép szettet. Ja és valami szép rucit a lányomnak :)
2016. aug. 30. 22:32
 6/19 Eszter76 ***** válasza:
79%
Semmi baj a használt tanulóasztallal. :-) Szerintem jó ajándék és egy jó minőségű asztal sok gyereket kibír (tudom, mert nálam épp a 6. gyerek használja... 3 az enyém, 3 a húgomé :-D)
2016. aug. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
93%

Az én babám is 1 éves lesz és szintén fontolgatjuk a (használt) tanulóasztalt, azért 15-20 ezer forintot szerintem nem minden család engedhet meg magának. Ha jó minőségűt találsz, akkor jó lesz.

Az én kisfiam kedvenc játéka egyébként a zenélő csiga vagy 2 hónapja, a formákat még nem tudja bedobni de állandóan zenélteti meg zörög vele, a formákat dobálja szanaszét. Naponta többször is leköti valameddig.

2016. aug. 31. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
29%
Alkalomra használt dolgoz adni ajándékként szerintem nem való. Tiszteljük már meg annyira a megajandekozandot, hogy ha őt ünnepeljük, akkor valami ujat adjunk neki. Használtat lehet csak úgy, alkalom nélkül
2016. aug. 31. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
62%

Én még az 5évesemnek is simán vettem használt játékot. pénztárgépet, mert éppen az volt a kívánság.


Semmi rossz nincs ebben. megveszed, alaposan áttakarítod, becsomagolod... vagy csak kötsz rá egy nagy masnit... bár meg kell mondjam, 1 évesen a sok (SOK!) zörgős csomagolópapírnak és csillogó szalagnak fog a legjobban örülni ;)

2016. aug. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
11%
Akik szerint nem gáz használt játékot adni alkalomra ajándékként : ti magatok is örülnétek neki? Ha pl anyós a használt fazekát adná neked születésnapra, a férj egy használt telefont, a baratno egy régi felsőjet? Vagy csak a gyereken kell spórolni? Inkább legyen nagy felhajtás, amire jó sokat kell költeni, az ajándék meg mindegy?
2016. aug. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!