Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek mennyire gáz első...

Szerintetek mennyire gáz első szülinapra használt játékot venni?

Figyelt kérdés
Mindjárt itt van a babám 1szülinapja. Nagyon semmi nem köti le a figyelmét. Nemrég kapott tölünk egy járássegítőt , azon szereti az énekeket , s nyomkodja a gombokat , de max 15percig van el vele. Ezt használtan vettük , de tökéletes állapotban. Arra gondoltam hogy szülinapjára vennénk neki egy tanuloasztalt (vagy nemtudom mi a pontos neve) . Láttam ebből is több használtat ,de tökéletes állapotban. Sajnos nem tehetjük meg hogy ezt ujan megvegyük , mert elég sok kiadás lessz , szeretnék egy nagyon szép tortát rendelni , sok vendég lessz , nekik kaja , pia , rágcsa , diszek stb. Szerintetek inkább vegyek valami egyszerübb ajándékot ujan vagy ezt a tanuloasztalt használtan?
2016. aug. 30. 21:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
17%
Hja, ha csak a nullára pontozás megy, valaszadas meg nem.... Így egyértelmű
2016. aug. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam senkit le Használtan 7-9000 között találtam ezt a tanulóasztalt , ezért kérdem hogy inkább ebből az összegből vegyek valami új játékot. Kajával muszáj megkinálnom a vendégeket , mert sokan nem is a városba laknak akik jönnek , pl a szüleim 100kmrre laknak.
2016. aug. 31. 11:07
 13/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát :)
2016. aug. 31. 11:07
 14/19 anonim ***** válasza:
50%
Itt egy egy éves gyerekről van szó.A lányomnak én is vettem használtan pl.ruhát ameddig itthon voltam gyeden,egy pillanatig nem éreztem magam szarul miatta.Most már 5 éves,és újakat kap,nézegettem iskola táskákat is,mert jövőre sulis lesz,meg fogom neki venni a 25 ezres táskát is ha úgy alakul,pedig mi sem vagyunk gazdagok.egy egy évesnek felesleges 20-on ezres dolgokat venni,mert nem értékeli,én is megvettem neki annak idején az összes Fp játékot ami tetszett újonnan,de ma már úgy látom,hogy azt is elég lett volna használtan mert jó minőség és egy gyerek nem koptatja el.Nekem van egy barátnőm,rosszabbul állnak anyagilag mint mi,de ő mindenből újat vesz,neki ez az elve.Szíve joga.De nem is szóljuk meg egymást érte...
2016. aug. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
31%
10# te mekkora egy sznob vagy...Egy ekkora baba/kisgyerek olyan hamar kinövi, nem használja a cuccait. Nem tudom miért gond, ha valaki nem akar vagy éppen nem tud drága cuccokat venni. Ettől még nem szereti kevésbé a gyereket, sőt... Nem biztos, hogy azzal teszel jót a gyereknek hogy mindenből a legújabbat, legmárkásabbat veszed.
2016. aug. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Karácsonyra megvettem a lányomnak ujan 10000ftért a játszoszőnyeget ajándékba , de nagyon nem szeretett rajta lenni , pedig sok zőrgő , forgó volt rajta. Igy csak porosodik. Nagyon nemköti le semmi se a figyelmét
2016. aug. 31. 15:09
 17/19 anonim ***** válasza:
54%
Nem vagyok sznob, 15. A gyereknek születésnapja lesz, erre használt dolgot kap ajándékba. Ez gáz. Te örülsz ha használt dolgot kapsz a szuletesnapodra? Semmi gond a masodkezbol való cuccokkal, de nem ünnepi alkalomra, ajándékként kellene adni őket.
2016. aug. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
64%
Gratuálok amikor ide jön valaki élből leköpi a másik embert mert nem telik neki,és még ő van felháborodva.Én megengedhetem magamnak mindenből az újat.A gyereknek is.De azt nem,hogy más pénztárcájában kotorásszak,és még meg is szóljam érte.szégyelheted magad.És még neked áll feljebb... te annyit nem érsz mint az asztal használtan,fújj...
2016. aug. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
42%

Ritka agresszív vagy, utolsó. Hol kopkodtem? Idézz légyszíves.

Arról meg hogy kettőnk közül melyikük ér többet, nem nyitok vitát veled, mert még arra se vagy érdemes, olyan furkó vagy.

2016. aug. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!