Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más gyereke is fenn van este...

Más gyereke is fenn van este 11-kor? Normális az, ha még nem alszik, nem túlzás ez egy pigi babánál (10 hó)

Figyelt kérdés

A gyerekem ezt csinalja, mondhatni ehhez szoktatja magat, hogy este 10-11 korul meg fenn majd azutan alszik el es alszik reggelig.

Nem kene hamarabb mennie aludni? Ez meg egy felnottnek sem eppen jo nem egy pici babanak.


2016. aug. 30. 22:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ha este 6ig kihúzza, akkor én megfürdetném. A mienket az feldobja kicsit. Ha szerencséd van, akkor ki lehet húzni 7ig, és akkor már mehet aludni. Bár reggel akkor hamarabb fog kelni. Mi is most kínlódtuk végig, kb egy hónap volt, mire nagyjából beállt az egy alvás, de nálunk a nagytesó néha (véletlenül) felkelti, akkor borul az este :(

Nekünk reggel kel 6/7 között, tápszer, 9:30-10:30 között gyümi, joghurt, vagy valami, utána már 11 előtt alvás, 1-fél 2ig, utána ebéd, 5 körül uzsi, fél 7 fürdés, 7 körül viszem aludni, legkésőbb fél 8ra ágyban van. Délután 4 körül van egy mélypont a nyűgösségbe, de hiába teszem le, akkor már nem hajlandó aludni. 1 éves volt nemrég.

Egyébként megmondom őszintén, hogy ÉN nem bírnék este 10-11ig "babázni", olyankor már szeretünk mi is lefeküdni/olvasni/beszélgetni. Én ezért alakítottam így. De az átállás egy alvásra elég kínlódás volt.

2016. aug. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Ha este 7kor letennem aludni, akkor azt hiszi, hogy a masodik nappali alvas es 8kor felkelne ujult erovel...

Ha jol ertem akkor ez az atallas az egyszeri alvasra? Es ez ennyire kinlodos?

Ma 8.20kor kelt, 12.10 korul elment aludni es 45 perc alvas utan felriadt... mara is borult az egesz alvas.

Megmondom oszinten en rettenetesen viselem az esti 11ig tarto babazast, nagyon ki vagyok merulve, plane ugy hogy a szepa miatt ejjel is kelunk.

Szeretnek este olvasni, filmet nezni, pihenni csendben.

2016. aug. 31. 14:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!