Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki hogy öltözteti télen a...

Nünü87 kérdése:

Ki hogy öltözteti télen a babáját?

Figyelt kérdés
Most hat hónapos. Nem bírja a túl meleget. Télem overál alá mit adtok/adtatok a babátokra?
2016. szept. 30. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:
46%

Egyenlore nemtudom.attol fugg mennyire lesz hideg.

Szaraz lesz e a levego,vagy nyirkos.

Fuj e a szel,vagy nem.

Alap esetben,reggel 7:15 kor indulunk a nagyokkal a suliba.vettem egy vekony overalt,lassan elkezdjuk hasznalni reggelre.a kislabat+nadrag macerasabb.

Ezala nem adok mast mint egy bodyt,es egy hosszu ujju polot.max betakarom,ha ugy erzem.

Amikor mar reggel fagy,akkor adom a vastagot,ha nagyon hideg van kap ala egy harisnyat is a bady+h.polo melle es egy vekony pulit.de ehez mar nagyon hideg kell legyen.

A pledet es a labzsakot is szamolni kell.plusz felulre tobb reteg kell,mert addigra ul a kocsiban es a felso testet nem takarom be,csak ha alszik.

Van vekonyabb,es vastagabb pledunk is.

Bocsi a zoknit kihagytam,de az alap,ha nincs rajt harisnya.

Enyem is fel eves.

Aztan ez majd lehet valtozik,meg nem tudom.

2016. szept. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
Hosszú ujjú body, rajta egy hosszú ujjú póló amit bedugok a harisnyájába, erre még rá egy vastag zokni és overál, sapka. Ha nagyon hideg van akkor betakarom a baba takarójával.
2016. szept. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
11%
Nem dunsztolom be. En vettem bundazsakot a kocsiba, igy csak body, vekony vagy vastag tipego es be a bundazsakba, a felso teste kivsit kint van, igy vekony kabat. Sokkal rosszabb ha befullasztod a melegbe, semmi immunrendszere nem lesz kesobb
2016. szept. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
Télen se mindegy, hogy hány fok van. Legutóbb februártól pl nem volt mínusz fok, max reggelente. Egyébként hosszú ujjú body, időjárástól függ milyen nadrág, ha kell harisnya, pulcsinak nagyon hidegben volt mikor adtam egy hosszú ujjú pólót a body-ra rá vastag pulcsit. Plusz az overál/bundazsák. A takarót nem nagyon tűrte meg magán, ha elaludt betakartam. De télen is simán lehet +5 fok meg -15 is, ott 20 fokos különbség rengeteg és ezen múlik az öltöztetés. Egyébként 2-5 hónapos volt télen a kisfiam.
2016. szept. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Overál és overál között ordító különbségek lehetnek, ahogy a téli időjárás sem egységes.


Tavaly ff és impidimpi overálja volt (a tesco-s volt a vastagabb). Enyhébb téli napon body + vékony pamut rugdalózó ment alá. Nagy mínuszban plüss rugi. Amikor nagyobb lett, akkor leggings enyhébb időben, termo harisnya mínuszban.

2016. szept. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
57%

Tavaly október végén született a babánk, télre volt egy orkános vastag overálja, de ha melegebb téli nap volt, gyakran előkerült a "maciruha", ami egy szőrös, meleg, de jobban szellőző overál volt. Én nagyon szerettem, H&M-ben vettem, sokszor bőven elég volt rá.

Kerestem egy linket, ilyen volt:

[link]

2016. szept. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!