Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet attól zöld a baba...

Lehet attól zöld a baba széklete, hogy én tőzegáfonya kapszulát szedek?

Figyelt kérdés
11 hetes, szoptatom.

2016. szept. 30. 22:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem. Attol lehet pl zold, hogy kicsit tulette magat. Semmi baj sincs ezzel, neha elofordul a zold kaki!:)
2016. szept. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól is lehet, ha túl gyakran váltod a mellet szoptatáskor. Nekem pont ez volt pár hete. Minél jobban ki kell hogy ürítse az adott mellet, és csak utána váltani.
2016. okt. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Mindig 30-40 percig szoptatok. Elég kényelmes evő a kisfiam. :) 20-25 perc az egyik mell, 10-20 perc a másik. Mindig csak akkor teszem át a másikra, mikor már érzem, hogy teljesen puha mindenhol. Születése óta így szoptatom és mindig szép sárga volt a széklete, aztán kb 1,5 hete bezöldült és folyamatosan zöld. Voltunk dokinál, aki semmi rendelleneset sem talált, a védőnő meg egyből rávágta, hogy kevés a tej, mérjem és adjak tápszert, ha kell. Viszont nem szívesen tenném, hiszen éjjel 170 grammokat eszik, estefelé 80-100-at, tehát a tej nem kevés. Illetve olvastam, hogy akkor zöld a kaki, ha túl gyorsan megy végig a kaja a bélrendszeren és az epe zöld színű anyaga nem tud visszaszívódni. Tehát inkább azt gyanítom, hogy a pici bélrendszerében van valami gixer, ami miatt nem emészt rendesen. Erre ha rátápszerezem, semmi jó nem sül ki.

Aztán eszembe jutott, hogy kb 2 hete szedek tőzegáfonyát, mert előjött egy enyhe húgyuti fertőzésem, és ezt javasolták szoptatás alatt. És elég gyanús, hogy hátha ettől van.

Most tegnap óta nem szedem, ma már picit sárgábbnak láttam a dolgokat, bár lehet képzelődöm. :)

Várok pár napot, ha javul, akkor megvan a ludas, ha nem, keresgélek tovább. :)

2016. okt. 1. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!