Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babával 300 km-es...

3 hónapos babával 300 km-es autóút? Valamint egy "rendezvény", ahol elég sokan vannak, de bármikor félre lehet vonulni? Megoldható lehet?

Figyelt kérdés
2016. okt. 21. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ballagás utàni vacsorán voltam ennyi időssel, az én alapból nyugis babám úgy döntött neki rossz napja van, minden fogásból ettem 1-2 már hideg falatot és kb ennyi időt is töltöttm a meghìvottakkal. Nagy hiba volt elmenni, nemcsak nekünk volt rossz de a többieknek is
2016. okt. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekünk messze laknak a nagyszülők, így utaztunk már ennyit. Megálltunk pihenni párszor, semmi extra nem volt.


Rendezvény: kendőben magadra kötni? Vagy vigyetek babakocsit és amíg te beszélgetsz/eszel, addig apuka sétáljon vele kicsit.

2016. okt. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Babakocsit mindenképpen viszünk :) Remélem jól fogja majd viselni :)
2016. okt. 21. 18:13
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Sztem nyugodtan neki lehet vagni. En mindig ugy vagyok ezzel, hogy ugyse mi dontjuk el, hanem a babaink, ha eppen ok olyan hangulatban vannak, akkor jol fog sikerulni a buli, ha nem, akkor ugysem. Megprobalni meg lehet vagy kell, mert otthon sem lehet ulni allandoan. Plusz minel tobbet viszed, annal jobban megszokja talan.
2016. okt. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!