Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen nevet ajánlanátok?...

Milyen nevet ajánlanátok? Hartmann vezetéknévhez!

Figyelt kérdés

Gondolom sokan rájöttek, hogy fűz minket valami Ausztriához / Németországhoz. Nos, akik így hitték, nem tévedtek! A férjem Linzben született de az édesanyja magyar, így a férjem is tud magyarul. Mindenképpen valami olyan nevet szeretnénk, amivel Ausztriában sincs gond, mivel gyakran szoktunk kimenni Ausztriába. A másik amiatt olyan nevet szeretnénk amivel nincs gond, az az, hogy én is elég németes-osztrákos vagyok, mert a vezetéknevem Zirngast. Az édesapám félig osztrák, ennek okán. Már van három lányunk, két 11 éves és egy 8 éves. akiket Tündének, Alexának és Noéminek hívnak. Való igaz, a Tündét kicsit furán ejtik külföldön és emiatt minél egyszerűbb nevet szeretnénk.

Sajnos olyan nevek tetszenek nekem, ami Ausztriában nem túl szerencsés, a férjemnek pedig jobban az osztrákos, németes nevek, amik pedig nekem nem. Eddig nem találtunk olyat ami megfelelne a feltételeinknek. Az Anna tetszik mindkettőnknek, de mivel hasonlít kicsit az Alexához, ezért nem akarjuk. Várjuk az ötleteket! 37hkm



2016. okt. 21. 18:21
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Sziasztok! 2016.10.27.-én megszületett Hartmann Martina, 3570 grammal és 53 centiméterrel! :) Köszönjük a sok választ! :) Valószínűleg így teljes már a család. Tünde, Alexa, Noémi, Martina. 4 csajszi <3
2016. nov. 2. 17:07
 22/23 anonim ***** válasza:
Gratulálok Nektek ! :)
2016. nov. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:

Rita.


Martina jól van?

2023. aug. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!