Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nehéz belejönni a pelenkázásba?

Nehéz belejönni a pelenkázásba?

Figyelt kérdés
Még soha nem pelenkáztam és kezdek félni hogy hoyg fog menni a dolog. Nézegetem a videókat, de biztos más nézni mint csinálni :)
2016. nov. 11. 11:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem nehéz belejönni.


Meg hát ha nem jól csinálod, mi baj lesz. Max kijön a tartalom, és öltöztetni is kell...

2016. nov. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én se pelenkáztam elötte, pikk pakk belejöttem ,egyszer megmutatták a kórházban utana már ment is
2016. nov. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

8 éve folymatosan pelenkázok, csak felejthetném már el... :P

Nyugi, hamar belejössz, nem ördöngösség! :)

2016. nov. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem nehezebb, mint magadnak egy betétet berakni.

A megfelelően illeszkedő pelenkát megtalálni már nehezebb, főleg hogy folyton változik, hogy éppen melyik márka illik az alakjára.

2016. nov. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ne aggodj, nem nehez 😊 en 10 evesen 1-2 alkalom utan megtanultam tisztaba tenni a par hetes/honapos unokahugomat, egyaltalan nem nehez 😊
2016. nov. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Amit minden nap 10x megcsinálsz (később kevesebbszer), abba hamar belejössz.

És hidd el, akkor sincs semmi, ha "elrontod", max kifolyik valami. Ez még akkor is megtörténik, ha "nem rontod el".


És a jó hír, hogy a babák bírják ám a gyűrődést. :)


Az apukáknak nehezebb a helyzete, mert ők általában csak max. napi 1x gyakorolnak, tehát ők sem bénábbak, csak lassabban jutnak el az "anyai szintre". :)

2016. nov. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem nehéz, én soha nem próbáltam, még csak nem is láttam élőben, videót néztem előtte, és simán ment elsőre. Meg sem vártam, hogy megmutassák a kórházban, pont nem volt benn a nővér, mikor bekakilt a kisfiam, mikor jött, mondtam, hogy átpelenkáztam, ő meg gratulált.

Én ezt néztem meg többször:

https://www.youtube.com/watch?v=s5kukWF6jPY

Illetve itt a kislány verzió:

https://www.youtube.com/watch?v=grzFGT1Mmag&index=4&list=PLX..

2016. nov. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

8 eves koromban pelenlaztam a hugomat...még tetrával is...szerintem nem 6 diplomás dolog.


28N 28hkm

2016. nov. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nyugi ezekkel a mai pelenkákkal már simán menni fog.
2016. nov. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

a jutúbon megnéztem pár videót, plusz a szülés után az egyik többgyerekes szobatársam segített (nem csinálta meg helyettem, csak mondta, mit és hogyan csináljak).


pikkpakk belejöttem, kénytelen voltam:)

2016. nov. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!