Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A krétától be lehet lázasodni?...

A krétától be lehet lázasodni? Mármint ha valaki megeszi?

Figyelt kérdés
Tudom,hülyén hangzik,de kisfiam krétával rajzolgatott,közben nasizott,másnap tök lázas lett,de semmi más tünete nem volt.Lehetséges,hogy a krétától volt?
2010. ápr. 29. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
régen, még a gimiben krétát ettünk, ha nem akartunk suliba menni, mert attól lázasak lettünk. Nem tudom, mi volt az oka, de előfordulhat, hogy a kicsi is emiatt lett lázas:)
2010. ápr. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sztem nem
2010. ápr. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az első válaszolóhoz, annó én is hallottam a gimiben hogy krétát "kell" enni és akkor belázasodik az ember, így nem kell suliba menni. Én személy szerint nem próbáltam.

Elképzelhető hogy amiatt. De lehet pl a fogától is. Ha nem múlik el, holnap vidd el azért dokihoz!

2010. ápr. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a suliban nálunk is azt mondták, hogy krétát kell enni, és belázasodunk, de végül nálunk senki nem próbálta ki, így nem tudom igaz e
2010. ápr. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kint voltunk az udvaron és a kisfiam krétával firkálgatott. Pont akkor jött a védőnő, és mondta, hogy nehogy megegye a krétát mert belázasodhat tőle.
2010. ápr. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!