Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülés után egyedül maradni...

Szülés után egyedül maradni egy pici babával?

Figyelt kérdés
Apuka fogja látogatni,de ez már nem ugyanaz.Nem fogja a kicsi megkapni a teljes család előnyeit.Apuka már összeköltözött az új nővel.Mit tudok én adni a kicsinek,hogy az élete boldog és teljes legyen?Kétségbe vagyok esve.
2016. dec. 5. 12:42
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Kapd össze magad. Kb millióan nevelnek egyedül gyereket. Még lehet oldani, csak akarni kell.

Te ott vagy neki és mivel remélhetőleg nem a semmire vallaltad, gond nélkül meg tudsz adni neki anyagilag és érzelmileg is mindent. Az apja részt vesz az életében, ez szuper -nálunk abszolút nem volt semmi kapcsolat vele-később meg majd találsz partnert is.

2016. dec. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Te teljes biztonságérzést tudsz neki nyújtani, az állandóság biztonságát, a szeretet melegét, ellátod, gondozod, ott vagy ha sír, ha baj van. Hidd el anya jelenti számukra az egész világot, figyelj arra, hogy légy kipihent, racionális, nyugodt, türelmes, rugalmas, ERŐS. Legalább az elején, mert csak rád fog tudni számítani és ő szeret téged a legjobban a világon :)
2016. dec. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kitartás. Egyelőre kilátástalannak tűnik, tudom. Én a 10 hónapossal maradtam egyedül, egyik napról a másikra, ugyanilyen helyzetben. Nem így tervezted, nem így képzelted és nem is lesz olyan, mint amilyennek szeretted volna. De ettől függetlenül, lehet szép az életetek másképp. A baba miatt biztosan nem maradsz egyedül, a legtöbb férfi azért manapság már elég elfogadó. Kettesben pedig addig is teljes lesz az életetek, minden szeretete a tiéd, sok türelemmel szép kis család lesztek. ;)
2016. dec. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mindent, mert a picinek most te vagy a minden, akire számíthat. Igaz, hogy nem tudsz apja helyett apja lenni, de tudod nagyon szeretni, gondoskodni róla, tanítani, örülni vele stb. hogy egy talpra esett kisember, majd felnőtt legyen belőle, aki mindig számíthat rád. Nem lesz könnyű, főleg az első időben, de remélem azért segítséged lesz, pl. nagyi.

Bátor vagy, hogy így bevállaltad. Különben lehet, hogy találsz valakit, aki sajátjaként fogja szeretni.

2016. dec. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

Én kezdetektől egyedül voltam, apuka nem vállalta.Abortuszra már nem volt lehetőség. De bevállaltam egyedül. Azóta is-immáron 7 éve-egyedül nevelem. Őt nem látogatja és nem is támogatja az apja, nem is találkoztak soha, mert külföldön él.

A lányom ebbe született, ezt szokta meg. Neki mi ketten vagyunk egy család.Hidd el, így is boldog lehet a gyermeked.

2016. dec. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5,3 es 1 évesek az ikrek.

4 hónapos terhes voltam a kicsikkel amikor külön mentünk. Nem mondom, hogy egyszerű volt, vagy most az lenne. De nem lehetetlen. Nálunk apuka hozza a két nagyot(általában) az ovibol. Es amugy is sokat van a gyerekeivel.

2016. dec. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem kell kétségbe esni. Csak nézd meg 10-ből hány HÁZASSÁG végződik válással és ott a gyerekeknek még nagyobb a törés. Apuka látogatja, tehát lesz apja a gyereknek.

Mit tudsz tenni? Szereted! Sokkal jobb egy egyedülálló, nyugodt, kiegyensúlyozott anyuka és egy másik kapcsolatban élő szintén kiegyensúlyozott apuka, mint egy rossz kapcsolatban vergődő szülő páros.

Én egyéjszakás kalandból lettem várandós, megtartottam.

A párom (nem a biológiai apa) a gyerkőc 1 éves kora óta van velünk, nevére is vette a kicsit, amibe nehezen de végül belementem. Szóval ettől még semmi de semmi nincs veszve.

2016. dec. 6. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szeresd! Aludj vele, figyeld a vagyait! Jobban jart igy, mint egy gerinctelen apäval... Ha majd jobban leszel, hozd magat formaba es keress egy jo embert! Szerintem picibabanak eleg az anya az elejen... De szerintem visszajön majd hozzad az apja, te pedig a gyermek erdeke miatt visszafogadod...
2017. febr. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!