Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti 5 hónapos babátok is ilyen...

Ti 5 hónapos babátok is ilyen sírós (volt)?

Figyelt kérdés

Fiam 5 hónapos múlt,de még mindig csak sír napközben.Kb 1,5 hónapos kora óta csinálja,ha fent van akkor csak kézben van el,mondjuk van h úgy se,semmit nem lehet megcsinálni.Már egy csomó kivizsgáláson voltunk,semmi baja,meg aztmondták 3-4 hónapos korára elmúlik..hát nem..:D Mindent végigpróbálok ,de semmi nem jön be.Az éjszakát végigalussza,arra nem panaszkodhatok,de napközben csak sír meg ordít.A másik,hogy hozzátáplálok,de azt is csak táppal hajlandó megenni,mert nem bír várni,a cumisüvegből gyorsabban jön a kaja mint a kanállal.Szóval úgy csinálom hogy egy kanál főzelék vagy tejpép,utána gyorsan táp,utána megint főzi és így tovább amíg el nem fogy..:D

Szóval a kérdésem,hogy mikor múlik már el ez a sírósság,vagy egyáltalán mi baja lehet,és mikor lesz végre az h ki tudok váltani egy étkezést főzivel v tejpéppel,vagy örökre táppal kell adnom ezeket?Néha már el vagyok szontyolodva,hogy nem tudom mit csinálok rosszul,vagy mi baja lehet.Amúgy ha ez számít már van egy fogacskája,hasra is fordul már,játszik a csörgővel,meg mosolyogni is szokott,meg nagyritkán mond vmit,de ez ugye elég ritkán van mert inkább sír.Köszi a válaszotokat :)



2016. dec. 11. 10:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Van olyan gyerek, aki egyszerűen ilyen, nem a te hibád, csak elviselni nagyon nehéz, nagy valószínűséggel semmi baja nincs, ha már vizsgálták és nem találtak semmit.
2016. dec. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nalunk 7 honaposan volt az attores. addigra notte ki a kolikat...az ejszakakat o is ataludta de nappal szinte semmit...idegenekkel nem volt el, ha ott hagytad egy meterre mar nyugos volt (szerencsere kezbe nem kellett cipelni de nem mehettem egy meternel messzebb) aztan vhogy 7 honaposan egyik naprol a masikra cukorborso lett :)
2016. dec. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi,akkor még várnunk kell egy kicsit mire jobb lesz,de akkor nem csak mi vagyunk/voltunk ilyen helyzetben.Jó tudni hogy nem fog örökre csak sírni,csak hát már elég türelmetlen vagyok ezzel kapcsolatban.:D És volt vmi amihez köthető volt a változás?Pl. elkezdett kúszni/mászni esetleg ülni? Mert azt is mondják hogy majd ha elkezd mozogni a térben akkor jobb lesz.Reméltem hogy ez a forgással kezdődik de úgy látszik mégsem..:)
2016. dec. 11. 12:55
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Probaltad par napig csak tapszerrel etetni?

Nekem igy soknak tunik a kaja.fozelek is,meg tapszer is....

De ugye nem irtad mennyit eszik ilyenkor osszesen.

Amugy az En fiam pont,hogy 5 hosan kezdte ezt a sehogy nem jo dolgot,akkor kezdett forogni.mostanra szerencsere mar elmult.par hetig tartott.de az szornyu volt.

Meg esetleg masik tapszer?

Nem bukos?ha sokat bukik a gyomorsav marhatja a torkat.arra is tapszervaltas lenne a legjobb.

De lehet egyszeruen csak ilyen.kitartas.ha megtanul kuszni,maszni,ulni bozzosan jobb lesz

2016. dec. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*biztosan
2016. dec. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Tehentej alapu a tapszer? Koszmoja volt/van? Pelenkakiutes? Aknek, kis piros pottyok? Zoldebb, higabb, nyalkasabb kaki?


A hozzataplalas segitett, vagy rontott? Tudtad, hogy 6 honapos kor elott tapisoknak sem ajanlja a WHO?


A hordozast probaltad? Ugy tudnal kozben csinalni sok mindent,

2016. dec. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Próbáltam már hogy nem kap főzeléket de úgy sem jó.150ml tápszert eszik Beba HA sensitive.volt már milumil 98%al csökkentett laktóztart és extenzíven hidrolizált fehérjével,hátha laktózérzékeny,vagy tehéntej allergiája van,de nem segített ez sem. humana szójástól felpuffadt,a bebát bírja a legjobban.Kakija a 3.hónapban volt híg zöldes,most már kemény de zöld mindig.anyatejet 2hétig kapott,úgy fejtem mert szopni sem volt hajlandó.az összes csecsemőst idegesítettem h segítsenek szoptatni de hiába,nem akart..Bukni elég ritkán szokott,nem jellemző rá.

Koszmó nincs pelenkakiütés sincs,az arcán szoktak lenni ilyen pattanásszerű valamik,mint aki kamaszodik..:

Olvastam hogy a hozzátáplálást nem ajánlják,nekem a védőnő ajánlotta h kezdjük el hátha jobb lesz,mondjuk már van kakija,abban jobb,de neki a tápot egyszerűbb megennie,mert nem bír várni,ha éhes.Hordozni próbáltam az elején tetszett neki, elaludt,de pár alkalom után már csak ott is kiabált...

2016. dec. 11. 16:18
 8/9 mi a fene ***** válasza:
Ha megetetted, büfizett, tehát nics veszélye annak, hogy megfullad hagyd rá, fektesd hasra. Levegőzni mennyit szoktatok, talán megnyugtatná.
2016. dec. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A boren a kiutesek, pattanasok tejfeherjeerzekenysegre utalnak, attol lehet siros. Erdemes lenne kiprobalni masik tapszert, ami nemcsak hipoallergen, hanem egyaltalan nincs benne.
2016. dec. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!