Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Karácsonyi vezetéknévhez...

Karácsonyi vezetéknévhez írnátok lány illetve fiú neveket?

Figyelt kérdés
Szerintetek milyen keresztnév illik ehhez a vezetéknévhez? Nekem van pár kedvenc, viszont a ti véleményetekre is kíváncsi vagyok :-)

2016. dec. 29. 14:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%
Karácsonyi Szilveszter.
2016. dec. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
24%

Karácsonyi Lilla, Karácsonyi Nadin, Karácsonyi Róza

Karácsonyi Zita


Karácsonyi Ábel Karácsonyi Tamás Karácsonyi Ákos

2016. dec. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
44%

Karácsonyi Dániel, Karácsonyi Tamás, Karácsonyi Benedek, Karácsonyi András, Karácsonyi Gergő

Karácsonyi Anna, Karácsonyi Liza, Karácsonyi Diána, Karácsonyi Flóra


Szerintem érdemes minél egyszerűbb keresztnevet adni ehhez a vezetéknévhez. Illetve nem adnék olyat, ami I-vel kezdődik és olyat meg semmiképp, aminek nagyon szembetűnően van jelentése (Karácsonyi Virág, Karácsonyi Ajándék, Karácsonyi Havaska, Karácsonyi Angyalka, Karácsonyi Árvácska, Karácsonyi Noel(ez ugye franciául karácsony)...)


Segítene, ha leírnál párat a kedvenceid közül, hogy lássuk, milyen stílusúak tetszenek :)

2016. dec. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
43%
Karácsonyi Ajándék
2016. dec. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
44%
3-as vok, még a Karácsonyi Mátyás, Karácsonyi Sándor, Karácsonyi Adél és Karácsonyi Eszter is tetszene. :)
2016. dec. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, persze a normálisakat! Az én kedvenceim: Anna, Lilla, Luca, Emese, és egyetlen fiú nevem: Ádám :)
2016. dec. 29. 18:27
 7/14 anonim ***** válasza:

Áh igen, ezek jók! A Lilla már akkor is kitűnt nekem, mikor a második válaszban olvastam, szerintem gyönyörű lenne! Az Ádám is teljesen jól illik a vezetéknévhez.

Kíváncsi leszek, mi lesz végül. Addig is jó babavárást!♥

2016. dec. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Karácsonyi Szabina

Karácsonyi Lilla

Karácsonyi Alíz

Karácsonyi Emese


Karácsonyi Ádám

Karácsonyi Olivér

Karácsonyi Zoltán

Karácsonyi Zsombor


Boldog babavárást kívánok!;)

2016. dec. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mindegy csak ne i-vel kezdődjön, meg persze ne Ajándék meg Szilveszter amit a trollok írtak.
2016. dec. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Anna, Lili, Luca, Lilla, Léna, nekem ezek tetszenek. Csillát szerintem ne adjátok, bár szép, de Csillag lesz belőle.
2016. dec. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!