Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi folyadékot kell innia...

Mennyi folyadékot kell innia egy 6 hós babának naponta?

Figyelt kérdés
Lányom 3 hós kora óta csak tápis. Már két étkezést kiváltottunk, a tízórai gyümi, délután pedig egyszer kap tejpépet. Egy ideje próbálom átszokatni a teáról a vízre, már elég szépen issza. Egyébként azt figyeltem meg, hogy amíg csak teát ivott, addig egy nap kb fél dl-t ivott, amióta vizet iszik napi 1 dl-t is megiszik. De szerintem még ez is iszonyat kevés, de nem iszik többet, hiába többször rákínálom. És a víz mellett kínálgassam gyümilével is néha? Elég neki ennyi folyadék? Köszönöm
2010. máj. 5. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
2010. máj. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2-3dl-t meg kellene innia. No de egy kisgyereket nem lehet kényszeríteni, hogy igyon. Minden étkezés között kínáld innivalóval. Szerintem nincs értelme a gyümölcslének.
2010. máj. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg van értelme a gyümölcslének. Az én lányom azt iszik minden étkezés között Hipp almalevet babavízzel higítva. Imádja, akár napi fél liter is elfogy belőle. Most 6,5 hónapos.
2010. máj. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Neki ennyi a folyadékigénye,ne erőltesd persze kínáld gyakran.ha szomjas úgyis iszik.gyümilé nem kell,abból azért isznak többet,mert finom édes és szomjukat sem veszi el.nem beszélve arról, h általában azoknak a gyerekeknek akik sok üdítőt iszna nagyon ghyorsan elromlik a foguk. vnő
2010. máj. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!