Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Majdnem 6 hónapos kisfiam...

Majdnem 6 hónapos kisfiam (cicizik) és nem tud kakilni látom hogy erőlködik de semmi nem szenved meg semmi de engem már aggaszt. Tegnap előtt volt egy nagyon pici, tegnap meg ma semmi. Mit javasoltok mit tegyek?

Figyelt kérdés
2017. jan. 21. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez az én kérdésem volt

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

Itt többen írtak dolgokat, tegnap pl mindent bevetettem, regeteget tornáztattam, végül délutánra volt eredmény.

De nálunk is nehézség. Heti 1x van neki :/

2017. jan. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. Vagyok megint. Ez a 2.nap, hogy Laevolac + mellé paradicsomos bébiétel, és Hipp szilvalé.

Így ma is, tegnap is volt kaki. Hogy ezek együttesen hatnak-e, nem tudom, de eddig úgy néz ki, bejött.


Azt mondják, amíg csak anyatejes, nem gond, ha ritkán van.

De Te is írod, hogy erőlködik, na nálunk is ez volt...

2017. jan. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a szélcsövet. Kisfiamnak 5 héten át csak így sikerült kakilni, egy áldás volt a szèlcső. Egyáltalán nem szokott hozzá. Mikor helyre álltak a dolgok azóta is szépen minden erőlködés nélkül sikerül neki , most 2 éves. Nekünk egyébként gasztros doki ajánlotta.
2017. jan. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem szenved akkor nem lehet baj megha neha erolkodik is (valamin). Az en fiam egy idoben 9 naponta kakalt rendszeresen, semmi baja nem volt, igy mukodott.
2017. jan. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!