Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lehetne tenni, ha apósék...

Mit lehetne tenni, ha apósék a szomszédaink, koszosak, még a telefon is tiszta ragacs?

Figyelt kérdés
A kutyájuk még az ágyba is befekszik meg bárhova. A kisbabánk hamarosan megszületik.
2007. nov. 21. 09:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kellemetlen, de a babátokról van szó. Eleinte még nem lesz talán gond, oda teszed le a babát náluk, ahol nem félted, saját takaróra. A gond akkor kezdődik, amikor nyúlkálni, mászni kezd. Talán nem rossz megoldás egy járóka, amit Te tartasz tisztán náluk. A párod szülei, meg kéne próbálnia beszélni velük!
2007. nov. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Talán beszélj velük, hogy a baba kedvéért tartsanak rendet a házban.

Én úgy gondolom ez a minimum, még baba nélkül is.

Vagy ne vidd oda, ennyi.


Sok sikert.

2007. nov. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

szia!

Nálunk a párom apjáéknál van kutya ami felugrik az ágyra. Tiszta kutyaszőr minden, hiába teszek alá takarót mindig kutyaszőrös a gyerek. Ezért ha előre hozom abba a szobába le sem teszem, vagy a gyerekülésbe. Az igazság az, hogy nem nagyon szeretem odavinni. Én addig amig így élnek nem vinném át. Ha a szomszédaitok, jöjjenek át ők a tiszta lakásba. Ha ezen megsértődik, hát hadd sértődjenek. Mond el nekik a véleményed.

2007. nov. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!