Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos baba ehet mandarint,...

6 hónapos baba ehet mandarint, narancsot?

Figyelt kérdés
Mert állandóan rágná amit eszek és picit szoktam neki adni belőle.
2007. nov. 21. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
10 évvel ezelőtt a fiamnak egy régimódi doktorbácsi még engedte a citrusféléket, de a 7 hónapos kislányom doktornénije nem javasolja az allergizáló hatása miatt. Egyébként a narancs meg is hajthtja, a rostokat még meg sem tudja emészteni. Most akkor döntsd el...
2007. nov. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

szia,


Ha a citromot már újszülött kortól lehet adni csuklásra, akkor miért ne adhatnál narancsot egy 6 hónapos babának.

Én már a kicsilányommal 2 hónaposan megnyalattam a narit. Kicsit savanyúnak találta, de nem utasította el.


Olyan sokat úgysem enne belőle, hogy székrekedése legyen tőle, csak a cikkekről szedd le azt a vastag hártyát.

2007. nov. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
az en fiam 8 honapos es csak most engedte meg adni a narancs levet,ha meghamozom es leturmixolom akkor adok hozza mas gyumolcsoket is es igy nem hajtja meg es nem is lesz szorulasos,de onmagaban en nem adtam neki.kerdezd meg a gyerekorvosod h javasolja e vagy nem.szerintem nem de en is adtam olyat amit nem nagyon javasoltak csak kostolni de ami tetszik neki azt add amit nem szeret azt ne eroltesd.
2007. nov. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Erre én is szeretnék választ kapni. A mi gyermekorvosunk kb. 30éve van a szakmában (nekem is ő volt még) és mikor már a fiam 4hónapos volt mondta kezdjem el az almát és a narancsot. Hát én csak bólogattam de 6hónapig kizárólag anyatejjel tápláltam babámat. Most 7hónapos szívesen adnék neki narancslevet nincs sok megbízható gyümölcs most, de általában 8-10hónapostól ajánlják allergizáló hatása miatt, de a gyermekorvosok is mindegyik mást mond.
2008. febr. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!