Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy csináljátok a babának a...

Hogy csináljátok a babának a huslevest? Tegnap tettem fel ilyen kérdést, azt irtátok várjak még vele. De nem értem mért? Hiszcsak répát raknék bele, meg csibemellet, a doktornö igy mondta.

Figyelt kérdés
mért nem lehet ilyet 4,5 honapos babának?
2010. máj. 15. 07:57
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
kedves utolsó mért tennék,leveskockát meg sot bele.hiszen ha tudnál olvasni a kérdésben irtam,hogy csak répa meg csibemell,ugytudom nem irtam sot,borsot,vegetát stb.akinek szemüveg kell szivesen adok kölcsön,inkább vegyél szemüveget,mint félreértelmezz valamit.köszi
2010. máj. 15. 09:14
 12/22 anonim ***** válasza:
53%
Az írod a normálisan gondolkoó anyukákra, hogy "Őrület, h ilyen anyukáknak gyermekei vannak"!!! Tudod mi az őrület kisanyám!!!! Az, hogy NEKED gyermeked van! Hogy kérdezhetsz ilyet, hogy a 4,5 hónapos gyerekednek húslevest akarsz adni???? Tegnap válaszoltam már a kérdésedre és ma sem érted meg már több válaszadódtól, hogy NE adj még neki, mert ebben a korban NEM azt kéne adni a gyerekednek??!!!??? Szegényt, nagyon sajnálom!!!!!! Nem érted meg, h bőven ráérsz még egy hónap múlva is adni???? Miért akarod ilyenekkel tömni? Kicsit utánanézhetnél a dolgoknak, nem a saját makacs fejed után menni és a többi normálisan gondolkodó anyukát leszólni??? Persze, az egy éves kor után adni a ló másik fele, de ne akard már 4,5 hósan húslevessel tömni szegénykét! Kicsit ülj le agép elé, és ahelyett h azzal foglalkoznál h azokat az anyukákat lepontozod akik normálisan gondolkodnak, nézz egy kicsit a dolgok után, OLVASS!!!!!!!!!!! Vagy menj el a védőnődhöz és beszélj vele!!!! Sajnálom a gyermeked!!!!!!
2010. máj. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
54%
Na lerí a kommentjeidből a színvonal, rosszul vagyok az ilyen kérdezőktől, akik idióta kérdéseket tesznek fel, aztán ha nem tetszik a válasz akkor primitív stílusban leszólják a normális válaszolókat. Felesleges neked válaszolni, úgyis odaadod azt a húslevest és én sajnálom a te szegény gyermekedet hogy ilyen felelőtlen anyja van.
2010. máj. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
60%
A boltokban 5 hónapos kortól vannak húsos bébiételek.
2010. máj. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
86%

4,5 hónapos tápszeres gyerekem van. Már elkezdtük a hozzátáplálást, 10 féle zöldséget és gyümölcsöt próbáltunk. De a husit én is csak 6 hónaposan kezdem el. Nem vagyok kezdő a "szakmában", van egy 3 éves lányom is. Nála 5 hónaposan kezdtük el a hozzátáplálást, vele lasabban haladtunk.

A húslevesről annyit, hogy ha úgy nevezzük, hogy főtt répa főtt hússal és a főzőlevével öszeturmixolva, akkor szerintem senkinek semmi kifogása nem lehet ellene 6 hónapos kor után. Lehet még bele tenni krumplit, fehérrépát, esetleg brokkolit, később karalábét.

nyilván nem a családnak készített fűszeres, csigatésztás levesre gondoltál. Bár úgy 10 hónapos kor körül szerintem már az is belefér, hogy abból a levesből kivett zöldségeket és husit kapja meg.

2010. máj. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
49%

Na, az összes válasz közül az utolsó válasz a legnormálisabb, és teljesen egyetértek vele!

Tényleg nem értem, miért nem lehet érteni azt is, amit a kérdező ír, hogy a húsleves nála mit jelent (szerintem a kérdésből is, de kommentjeiből teljesen lehet értelmezni, hogy nem a jó kis zsíros, fűszeres családnak készült húslevesről ír). Persze az is igaz, hogy a kérdező is kicsit ingerülten válaszolt vissza, de valamelyest meg is értem, hisz nem kioktatásra vágyik itt egyik kérdező sem!

2010. máj. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
83%
A töldség mehet belőle meg leve, de a hús nem. Mi 4 hósan kedtük a hozzátáplálást.4 hóban csak gyümi tejpép,5 hósan már zöldség is akár húslevesből is. 6hótól már csibemell,pulykamell.
2010. máj. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
15%
Az én hugom 2 hónaposan a húslevest ette,bár nem sokat kapott egy két kanállal!Azóta 15 éves és semmi baja!Az a baj,hogy sok konzervatív anya van itt!Az se jó,ha csak tápot kap,ahogy elnézem az utcán,tele van nagyfejű babákkal a táp miatt!Úgyhogy semmi baja nem lesz lesz a babának,én is megkostóltatom a gyerekemmel hamarosan,ő is 4 és fél hós!!Biztos izleni fog nekik:DRemélem segítettem!!!:)
2010. máj. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
44%

lányok lányok!!!

Miért nem segítünk inkább egymásnak?

Én sem örülnék ha felelőtlennek tartana valaki, és az utolsó néhány normális, a kérdésre válaszoló anyukán kívül az összes leszólta a kérdezőt.

Nem is csoda h már vissza se tér.

Szerintem ez az oldal épp azért van h kérdezzünk, ha nem vagyunk biztosak abban amit gondolunk.

Egyébként pedig jól csinálta a kérdező. Hisz a DOKTORNŐ tanácsát követte. Ő pedig már csak tudja mit mond.


Kérdezőnek.

A helyedben én is futnék még egy kört ez ügyben. Husit ha raksz is bele, csak egy csipetet. Ne aggódj, mindenki a legjobb anyja a gyermekének!

2010. máj. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
54%
kedves 10:51-es....2 hónaposan húslevest....??? Konzervatív anyukák?? már ne haragudj, de szerintem minden éppeszű embernek az az elfogadott, hogy 2-3-4 hónapos gyereknek, csecsemőnek a tej, vagy a tápszer a megfelelő táplálék!!!!!! annak idején azért adtak korábban ilyen ételeket mert nemvolt a tápszerek minősége megfelelő..... és nem híznak el a babák a tápszertől, ha megfelelően adagolják!! Ez hülyeség! Láttam már sokkal kövérebb anyatejes, vagy hozzátáplált gyereket, mint pl. az én tápos babám.
2010. máj. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!