Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális az, ha egy baba...

Normális az, ha egy baba minden egyes fogacska kibújásakor lebetegszik?

Figyelt kérdés
Kisfiam 11 hónapos, jön a 6. és 7. fogacska, és megint beteg, lázas, mint minden korábbi foga kibújásakor :( Ez mennyire normális? Másnál is így van ?
2010. máj. 17. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
igen,nálam is így van.Mondtam is a védőnőnek,aki nem hozza összefüggésbe,de elképzelhetőnek tartja hiszen ilyenkor romlik az immunrendszere,és mivel nyitott lehet a foggyök így lehetnek fertőzésre hajlamos esetek,nálunk mindig torokgyulladás volt,vagy mandulagyulladás,elmúlt a betegség és rá 1,2 napra kibujt a fogacska.16 hónapos,most 12 foga van és az utóbbi időbe már nem volt ilyen.sőt észre se vettem mikor jött ki a foga.most az alsó,hátsó jön,de ezzel most szenvedünk,remélem nem lesz beteg megint.
2010. máj. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Náluk is ez van, csak láz nélkül.Babám orra folyik és nem győzőm szívni.

2010. máj. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A dokinénink azt mondta, hogy ez fordítva van. Azért indulnak el a fogak, mert beteg és nem fordítva. Nálunk is van.
2010. máj. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
igen, nálunk is összefügg, ilyenkor mindig azt hiszem h csak a foga lesz, erre meg megfázás, mandulagyulladás és még nyáladzik is szegény, és ő már 19 hónapos :(
2010. máj. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos nálunk is így volt. Általában 2-4 foga jött egyszerre, de mindig felső légúti megbetegedés és magas láz kísérte. Nekem azt mondta a doktornő, a légzőszervei a gyenge pontja a kisfiamnak - sajnos azóta is sokszor van gondunk vele (6 éves most).
2010. máj. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!