Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lehet tenni az éjszakai...

Mit lehet tenni az éjszakai átázás ellen?

Figyelt kérdés
3as Liberot hord a kisfiam.Egy pár napja borzasztóan sokat pisil.Ma éjjel már nem bírta a pelus.Eddig ilyen nem fordult még elő.
2010. máj. 18. 07:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Válts Pampersre, nekünk azzal még soha nem volt baleset.
2010. máj. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nekünk nem jött be,kb 1 óra múlva nedves volt kívülről.
2010. máj. 18. 08:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia!Hát pedig én is pamperst használok és még nem történt vele baleset!Pedig az én kisfiam elég sokat iszik éjjel, általában 2 cumisüveggel ami 3 dl-es!!De ha elázik akkor bizony kelj fel éjjel úgy félidőben és tedd tisztába!Ezzel megelőzhető az elázás és a babád bőrét sem éri irritáció a pisi miatt! Remélem segítettem!
2010. máj. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen,köszönöm.eddig nem volt gond,a mai volt az első ilyen éjszaka.a sok pisi nem gond?
2010. máj. 18. 08:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Probalj ki egy szammal nagyobb pelust. Nekünk egyebkent a dm-es babylove valt be a legjobban, Pampers-szel voltak szivargasi gondok. Allitolag a Pampers-ben nem mindegy milyet veszel fiunak, a pisilesi irany miatt :)
2010. máj. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem írtad, hány kiló a kisfiad. Az enyém még nem volt 7 kiló, mikor 4-es Liberó-ra váltottam, mert combban már szorította. Nincs átázás egy szál se. Pampers nekünk se jött be. Kaptam egy doboz Babylove-ot, tényleg nagyon jó.Kérdezted normális-e a sok pisi. A babák óránként egyszer pisilnek átlagban. Az én fiam is eszik éjszaka és hajnalban is. Én hajnalban tisztába teszem, akkorra elég nehéz a pelus, de semmi nem folyik ki.
2010. máj. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!6 és fél kiló a kisfiam,még nem szorítja a lábát a 3-as pelus.de lehet,kipróbálok éjszakára egy nagyobbat.
2010. máj. 18. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!