Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki cerazette-et szed, annak...

Aki cerazette-et szed, annak rendszeresek a ciklusai? A babátok ugyanúgy szopizott tovább? Nem változhatot a tejci íze?

Figyelt kérdés
2010. máj. 18. 11:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Én a cerazette-től szinte állandóan pecsételtem, így abbahagytam, úgy gondoltam úgy is lesz kistesó...

A tejem íze nemigen változott, mert uúgy megette a kisfiam.

2010. máj. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem is az a bajom, hogy rendszertelenek a ciklusaim és ez az állandó barnázgatás is a sírba visz. Szülés előtt soha nem volt ilyen gondom.
2010. máj. 18. 11:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is szedtem a 6 hetes kontrolltól kezdve, de amíg a babám szopizott (7 hónapos koráig), nekem egyáltalán nem jött meg. Amint abbamaradt a szopi, és elkezdtem "rendes" fogigátlót szedni, azonnal meg is jött, és rendszeres azóta is, persze, nyilván a fogigátló miatt.
2010. máj. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A tejemmel nem volt gond, viszont fordítva működtem.Ezt úgy értem hogy 1 hónapban megvolt 25 napot és 5 nap szünet.Mind ezt úgy hogy volt hogy egyhuzamban volt a szünet volt hogy csak 1-2 napos szüneteim voltak.Rengeteget menstruáltam.Voltam 3 dokinál, mond azt mondta hogy normális, de egy évig bírtam aztán átváltottam hülyej kapszulára.Azóta rendesen menstruálok.
2010. máj. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És volt olyan valakinél, hogy egy hónapban teljesen kimaradt és mégse volt terhes?
2010. máj. 18. 12:28
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is a 6 hetes kontroltól szedtem 10 hónapig amig szopott és nekem egyszer sem volt ez alatt az idő alatt. Mikor abbahagytam azután megjött rendesen és rendben is utánna is.
2010. máj. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6 hetes kontroll óta szedem, most 4 hónapos a baba. azóta sem jött meg, remélem nem vagyok terhes:)

a baba ugyanúgy szopizik, nem vettem észre semmi extrát.

2010. máj. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek az eddigi válaszokat!
2010. máj. 19. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!