Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Magára hagyhatom egész napra...

Magára hagyhatom egész napra 3 hónapos kislányomat az anyósommal?

Figyelt kérdés
Holnap kirándulni mennék a férjemmel és a céges kollegáival. de most úgy érzem rossz anya vagyok, mert magára hagyom a kicsimet. mi történhet legrosszabb esetben? elrontom a kötödés folyamatát. ti mit tennétek a helyemben? lemondanátok...? személyes okokból muszály lenne mennem...
2010. máj. 28. 22:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ha bízol benne nyugodtan. Ha végig azon paráznál vajon rendben van e a kicsi akkor felesleges, gondolatban úgyis vele leszel :)

Én is hagytam a mamára a gyerekeimet, semmi bajuk nem lett tőle! Kell is a kikapcsolódás neked is! Sokkal jobban fogod érezni magad egy jól sikerült "szabadnap" után.

A babád is boldog lesz ha egy kiegyensúlyozott vidám anyuka néz rá és nem egy otthon üléstől besavanyodott! :)

Jó szórakozást!

2010. máj. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha olyan mazlista vagy, hogy normalis az anyosod akkor szorakozz nyugodtan!! :D

En azert nem mennek, mert nem tudnam elengedni magam, mert nem bizok benne.

En egyebkent is a betegesen felto fajta vagyok, anyosom meg a ki nem szarja le tipus.

Igy eleg nehez dulore jutni....

Ha Nalatok megoldhato az, hogy nem boritja fel a napirendjet a picinek, mert neki eppen nincsen kedve valamihez akkor minden rendben lesz!!!

Ha valami kerdese lenne amit nem beszeltetek meg esetleg akkor ugy is rogton hiv.

2010. máj. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Menjél nyugodtan :) Mi egy hónapos kora óta kb. havonta egy-két napra (éjjelre nem) a nagyihoz adjuk a gyereket. A mi kötődésünkön ez mitsem változatott, viszont a nagyihoz is ugyanúgy kötődik, mint hozzánk. Már voltunk nélküle esküvőn is (hajnali 4-ig, akkor volt egy éves). Szóval nyugodtan!!! És érezzétek jól magatokat! :)
2010. máj. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3. vagyok, ja azt nem írtam, most másfél éves a lányunk.
2010. máj. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan!Az én kisfiam is pont 3 hónapos volt, amikor egésznapra a pótnagyira és a keresztanyára hagytam.Nem árt egy kis kikapcsolódás neked sem, és a kéőbiekben is javatokra (mind a te és a baba) válik, ha már most tapasztalja azt, hogy bizony van hogy nem csak anya van.
2010. máj. 29. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én minden héten legalább egyszer magukra hagyom a hármasiker lányaimat anyósomra és apósomra, vagy a dédire. Tudom hogy nagyon odafigyelnek, és abszolút megbízok bennük! Naná, hogy mennék a helyedben. Dehogy rontod el a kötődést, észre se fogja venni a kicsi. És minél hamarabb beiktatsz ilyen napokat, annál könnyebben veszi, hogy van ilyen. Szerintem. Nálunk mindig akkor van probléma, ha megérkezem. Addig jól elvannak,de amikor meglátnak rögtön megy a hiszti. Amúgy meg nekik is jó a kis változatosság!
2010. máj. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha elvan egyébként is vele, miért ne? De azért tréningezzetek előtte.

Nekem 7 hónapig max.20 percre maradt el mással a gyerek, addig csak én meg az apja voltunk elég jók neki :-)

Hagyj lefejt tejet vagy tápszert (amit eszik). Meg instrukciókat. És legyen kéznél telefon, ha kérdése lesz anyósodnak.

2010. máj. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!