Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Besárgulhat többször is egy baba?

Besárgulhat többször is egy baba?

Figyelt kérdés
2010. máj. 30. 22:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem, ha megint sárga, akkor meg kell mutatni doktornak!
2010. máj. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Holnap délelőtt.
2010. máj. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Besárgulhat. Ha ilyen tünetek vannak, rögtön mutasd meg orvosnak!
2010. máj. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Csak mert a látogatóink szerint nagyon barna a bőre a miénkhez képest. Én akkor láttam őt barnának amikor a kórházban sárga volt,szerintem most nem az,de azért belém rakták a parát!
2010. máj. 31. 09:56
 5/13 anonim ***** válasza:
Szia! Legjob ha orvosnak megmutatod. Mennyi idos a babad? A kisfiamnak nem mult el a sargasaga 3 hos koraig, adig azt hittuk, ilyen a borszine, de az orvos eszrevette, hogy a szemfeherje is sargas. Volt vervetel, az hal'Istennek jo volt. O kapott gyogyszert ra, sokat kellett napoztassam, es 1 het alatt elmult.
2010. máj. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
7 hetes.Múlt héten látta a gyerekorvos,mert meg volt kicsit fázva.Ő nem mondta,hogy gond lenne.Hát csak szólt volna...Csütörtökön jön,majd rákérdezek!köszi
2010. máj. 31. 17:09
 7/13 anonim ***** válasza:
Szia! Arra is figyelj, hogy termeszetes fenynel nezzetek meg a szemfeherjet, mert nalunk is itthon nezte az orvos, de mivel rossz esos borongos ido volt, igy egett a villany a szobaban es nem vette eszre, ezert is jottunk ra csak 3 hosan. De szerintem az is lehet a ti esetetekben, hogy lesutotte a pofijat a nap, es talan ezert tunt sargabbnak a kis pofija, nem?
2010. máj. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Remélem, hogy csak erről van szó.Egyébként van különbség az arc- és a kézszíne között.A keze fehérebb.

Fú,alig várom már a csütörtököt,hogy lássa az orvos. Azt se tudom mi baj lehet ha későn veszik észre..bár lehet jobb is...

2010. máj. 31. 22:46
 9/13 anonim ***** válasza:

Ne aggodj, nem tortenik semmi baj, elofordulhat pl abban az esetben is hogy a sargasag nem mulik el, ha a babad szopik, es kulonbozo a vercsoportotok. A kisfiamnak hal'Istennek nem lett belole semmi baja, pedig o mar 3 ho volt amikor eszrevette neki a haziorvosa (pedig addig nem 1x latta mar, csak epp akor volt ablak mellett es eszrevette a szemen).

[link]

[link]

2010. máj. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szia! Volt az orvos? Remelem minden rendben.
2010. jún. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!