Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Torna, reggel vagy...

Anyukák! Torna, reggel vagy este? Én amikor tudok, de inkább este, ez igy jó? (22-orakor)

Figyelt kérdés
2010. jún. 4. 10:37
 1/7 A kérdező kommentje:
Rubint Réka van 5 perced ezt csinálom.
2010. jún. 4. 10:39
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Este 10 azért már soká van. Lefekvés előtt pár órával már nem tanácsos tornázni. Inkább korábban csináld ha meg tudod oldani vagy ha nem akkor délelőtt.
2010. jún. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Persze, bármikor jó, ahogy neked jó, gyerek mellett bármikor jó a mozgás, én is este szoktam.
2010. jún. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm,és ha nem tanácsos este akkor nem hatásos?
2010. jún. 4. 11:47
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is sokszor már olyan későn csinálom, de hát akkor jutok el odáig. FOgyok is tőle, szóval nem hiszem hogy ne lenne hatásos :)
2010. jún. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy tudom, hogy nagyon későn már nem ajánlják a tornát, de ha jól emlékszem nem azért mert nem hatásos, hanem mert felpörgeti a szervezetet, és lefekvés előtt ez nem jó, mert nehezebben alszik el az ember stb. De van aki azt mondja, ki kell tapasztalni kinek mikor hatékony a torna. Van akinek reggel, van akinek este.
2010. jún. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
49%

Hidd el nem számít az idő! Én volt, hogy este 11 kor tornáztam és úgy aludtam mint a bunda!

A mozgás nagyon egészséges és ha te csak 10 kor tudod nem baj, az a lényeg, hogy mozogj! Úgyis érzed, hogy jó e az alvás vagy nem .Mellesleg 5 perc torna nem fog nagyon "felpörgetni".

2010. jún. 6. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!