Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Avent vagy Tommee Tippee?...

Avent vagy Tommee Tippee? Cumi, cumisüveg, mellszívó. Melyik márka a jobb?

Figyelt kérdés
2008. máj. 8. 16:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én nagyon meg vagyok elégedve az Aventtel, nekünk bevált.
2008. máj. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Első babámat várom és én a Tommee Tippee-t választottam.

Melszívóhoz van sterilizáló doboz is és cumis üveg is.

Szerintem tök jó kialakításuak a cumisüvegek és nem karcolódik. Németországban elég elterjedt márka és régóta lehet kapni.

A brendon oldalán el tudsz olvasni mindent róla.

Üdv: 31 hetes kismami

2008. máj. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én is Aventet használok, szeretjük.
2008. máj. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én is Avent párti vagyok igaz én csak a mellszívót próbáltam, a lányom nem cumisüvegezett, így arról nemtudok nyilatkozni.
2008. máj. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%

Szia!Mi is a Tommee Tippee-t választottuk.De ez érdekes szitu volt.Én nekem nagyon tettszett amit róla írtak,meg a designe,elmentünk ,hogy vegyünk cumisüveget belőle.Kérdeztük a brendonba az eladót,hogy mit tud mondani.Háát a kislány-mert szinte az volt,próbált elmondani minden jót.Mire oda pattant mellénk egy apuka karján a kisfiával és azt mutatta ,hogy klassz-király.mikor elment az eladó,visszajött és beszélgetésbe elegyedtünk.És azt mondta először ők is így álltak itt és megvették és ő csak dícsérni tudja és mindenkinek csak ajánja.Nagyon bejött nekik és nem venne más fajtát.Természetesen megvettük a sterilizálóval együtt-7000ft volt és adtak hozzá két nagy cumisüveget is.azt hiszem,2000körül lett volna a két cumisüveg.Ja meg vettünk pót cumit,mert ugye van lassú,közepes és gyors folyású.És vettünk még neki két közepeset is-ki tudja..nem rohangálhatunk két cumiért.

Szval szerintem jó lesz,nekem nagyon tettszik és meggyőzött az apuka igaz én nem használtam még,de sztem ne félj kipróbálni.Biztos jó az avent is csak nekem már az nem tettszik,hogy túlontul ezt reklámozzák mindenhol...nekem ez a sok..pedig biztos,hogy vannak más jó dolgok is csak elnyomja az avent.Lsd.Tommee Tippee.A mellszívóját én nem ismerem,nem is figyeltem,mert tök más tipust vettünk..mi a pesztonka elektromos mellszívót vettük meg amihez orrszívót lehet csatlakoztatni.Így volt ez 9500ft-nekem ezt ajánlották,hogy jó és bízom benne az is lesz.30hetes kismama

2008. máj. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Én személy szerint elégedetlen vagyok az aventtel, mert ha nincsen az összes szemed rátekeréskor a cumin, folyik orrán-száján, és ezt az ismerősök közül már már is tapasztalta. Elég kellemetlen, mikor télen séta közben a gyerek nyakába folyik...És szemre nem látszik, hogy félre van tekerve. A tommeeben az a szimpi, hogy utánozza az anyamell formáját, talán nem lustul el a baba, ha vegyesen kell etetni (nekem az első babám ezért hagyta abba a szopizást, mert könnyebb volt üvegből enni a pótlást :(

Most várom a másodikat és neki tommee-t fogok venni. Már egyet vettem a nagynak próbából, és bevált.

2008. máj. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Nagyon hasznos válaszokat kaptam! :-)

Igazából a Tommee Tippee nagyon szimpatikus, de sok helyen csak az Aventet dicsérik, a Tommee-t gondolom még nem sokan használják.

2008. máj. 8. 17:38
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a neten vettem egy új Avent Isis mellszívót egy anyukától, akinek nem volt rá szüksége, 4500 ft volt. Ha nem lett volna, nem is tudom mit csináltam volna, mert a kisfiam nem akart szopni és csak ez segített, hogy ne apadjon el a tejem! Viszont a cumisüvegek nem tetszenek, mert nagyon hamar kopnak és olyanok lesznek, mintha tök régiek lennének. Ennek ellenére hála az Aventnek, hogy a babámat anyatejjel tudam és tudom táplálni! De a T.T.-n is gondolkodtam és ha nem találom meg a neten az Aventet azt vettem volna!

2008. máj. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ezekkel a cumisüvegekkel mind az a baj, hogy polikarbonátból vannak, és biszfenol-a-t tartalmaznak, ami kioldódva bajt okozhat, Kanada és az USA már betiltotta a polikarbonát cumisüvegeket. Én Dr. Brown's-t használok, az polipropilén, és megakadályozza a hasfájást is a belső levegőztető cső miatt.
2009. jún. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100% tommee tippee...nagyon meg vagyok elégedve a sterilizálóval is meg a cumisüvegekkel is. Nekem bevált, én mindent tommeeba fogok venni.
2010. febr. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!