Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleménytek a Mirázs névről?

Mi a véleménytek a Mirázs névről?

Figyelt kérdés

2018. máj. 1. 20:23
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
90%
Nekem tetszik :) egyebkent nem ertem miert baj az ha nem lehet eldonteni h egy nev fiu vagy lany elsore, kulfoldon rengeteg unisex nev van, Jamie, Taylor, Robin, Jules stb es nagyon nepszeruek, sajnos itthon nem is lehet ilyen neveket adni, eleg szomoru...
2018. máj. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
33%
Kalányos Mirázs Eszmeralda, nagyon szépen hangzik.
2018. máj. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
50%
#21: aztan milyen jo, amikor egy e-mailben nem tudod hogyan szolitani, mert fogalmad nincs fiu-e vagy lany...
2018. máj. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
55%

#23 ez igaz, és én is gyakran belefutok ilyen problémába, ilyenkor jön a teljes neves megszólítás, pl. "dear Yun Min Chang", de nem lehet elvárás, hogy mindenkinek olyan neve legyen, ami nemzetközileg ismert (Attila nevű barátomat például levélben simán lánynak nézték a spanyolok).


Magyar levelezésben meg nem lehet gond, minden név fent van az Akadémia honlapján, csak meg kell nézni, melyik pdf-ben van, a férfi vagy női nevek közt.

2018. máj. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
#23: nem ertem, te hogy szolitasz meg valakit emailben? Kedves v tisztelt xy miert kell ehhez tudnod a nemet? Nagyon sok orszagban vannak unisex nevek, nem tudom miert akkora problema ez...semmivel sem jobb szerintem az h itthon az Ariel csak ferfinev a Robin pedig csak noi bev lehet, ki donti ezt el?
2018. máj. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Az még hagyján, de pl. az Erdőről ki döntötte el, hogy fiú? :D
2018. máj. 21. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!