Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Deveny tornarol szeretnek...

Deveny tornarol szeretnek velemenyeket kerni. Hogy viselt meg benneteket a baba sirasa torna kozben? En teljesen kikeszulnek az 50perc alatt, latva ahogy ordit, sir :- ( megszakadna erte a szivem

Figyelt kérdés
2018. szept. 7. 12:39
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Muszáj. Inkább ez minthogy ne tudjon járni, tárgyakért nyúlni, mert sajnos az egyik gyerkőcünlnél ilyen szintű a probléma, hogy torna, fejlesztés nélkül ezekre se lenne képes. Testvéreit csak megnézetni viszem el nagyjából havonta. Ok nélkül nem vinném rá, de ha kell, akkor kell. Vérvételen is sír, altatáshoz bekötött branül miatt is sír és még sorolhatnám. Sajnos ez van. Ez kell ahhoz, hogyha egészséges életet nem is, de legalább minél teljesebb életet élhessen.
2018. szept. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Szia! Az lebegjen a szemed előtt, hogy ez az ő érdeke. Neki ettől hosszú távon sokkal jobb lesz. Az én szivem is majd megszakadt, amikor hosszú percekig próbálták a branült betenni a kezébe, utána meg amikor láttam, hogy a branül bekötözve kb akkora, mint a feje. Korrigáltan 1 hónapos volt, amikor transzfúziót kapott. Tudtam, hogy szükséges, kb ennyi tartotta bennem a lelket.
2018. szept. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Igazatok van de iszonyatosan nehez ezt egy anyai szivnek latnia :(

2018. szept. 7. 15:47
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Ha neurológus írta fel, vidd, ha nem akkor ne. Előbb vittem dévényeshez, amit megbántam. Szerinte kellett volna pár alkalom, az első után itthon hányt, éjszakát végig sírta az addig jóalvó kisbabám.

Utána volt neurológiára időpontunk, azt mondta a doki, hogy adjak a babának 1 hónapot, megmutatta miket kell OTTHON CSINÁLNOM vele, igaza lett, beindult a mozgásfejlődése. Nem minden babának van szüksége dévény tornára.

2018. szept. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
A kislányommal hat hetes korától másfél éves koráig jártunk Dévény tornára. Akkor indult el. Azóta 3,5 éves, senki meg nem mondaná róla, hogy egyáltalán vinni kellett. Kb. kétéves korára beérte a többieket. Sosem fog kiderülni, hogy mi lett volna, ha nem viszem, én azt gondolom, hogy a torna rengeteget segített, még akkor is, ha ilyen sokáig tartott. A gyógytornászunk, akinek egyébként örökre hálás leszek, mindig azt mondta: inkább ő sírjon most, mint te tíz év múlva... Én úgy gondolom, hogy igaza van. Remélem, hogy nem kell ilyen sok ideig járnotok, de ha esetleg mégis, akkor tudd, hogy egy idő után nem sírnak a babák, megszokják. Minden jót kívánok nektek
2018. szept. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

En nem élem meg ennyire szörnyűnek. Sajnos kell. Én vérvételnél, injekcióknál, vizsgálatoknál se borulok ki. Ez van sajnos. Nekünk, neki nehezebb út jutott. De szerintem a gyereknek se jó, ha érzi, hogy én tiszta ideg vagyok. En pl mindig kérem,hogy bent lehessek vele vérvételnél, altatásnál stb. Nem visel meg, de úgy gondolom, hogy az én nyugodtságom segít neki is.

Mi mindig beszélgetünk közben a gyógytornásszal. Mondjuk én valamilyen szinten örülök is, hogy sír, mert a kislányunknak olyan súlyos agykárosodása lett, hogy egy ideig még sírni se sírt, csak feküdt érzéketlenül bármit csináltunk. Így nekünk a sírás is a fejlődés jele. De ha nem kellene, nem vinném, ahogy a testvéreit se hordom.

1-es voltam

2018. szept. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#4

Szia!Nem voltunk neurologusnal en vettem eszre nala, hogy valami nem stimmel rendesen es ugy vittem el megnezetni el a gyt-hoz.

2018. szept. 8. 08:45
 8/8 A kérdező kommentje:

Koszonom, hogy megosztottatok a tapasztalaitokat velem.Sok jot hallani a torna eredmenyessegerol.Halistennek nincs lemaradva a fejlodesben a babam,de ha nem hoz uj mozgas format egy idon belul, vagy hoz de nem jol akkor kell vinnem.De ha ez elkerulhetetlen akkor muszaj lesz az o erdekeben.


#1,#6

Minden jot kivanok nektek.Remelem tul lesztek minnel hamarabb ezeken a nehezsegeken.A leirt szavaiddal erot adtal.


#5

Koszonom szepen en is viszont kivanom!A te szavaid is erot adtak.Es annyira jo pelda, hogy igen meglehet csinalni es van eredmenye.


Koszonom nektek!!!

2018. szept. 8. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!