Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha sokat sír a baba hagyjam...

Ha sokat sír a baba hagyjam hogy sírjon vagy ringassam?

Figyelt kérdés
Még bent vagyunk a kórhazban.3 napos a picim.éjjel a szopik után nyűglődik sírdogál.ha babusgatom,simizem és kézben ringatom azzal még nem szokik hozzá ugye hogy úgy aludjon el?
2018. szept. 21. 09:06
 1/10 A kérdező kommentje:
Én úgy gondolom hogy a szelek bántják.büfizni nem nagyon akar de a puki az jön.ha már kijött utánna nincs baj csak addig kínlódik szegényem
2018. szept. 21. 09:09
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A kisfiamat ringattam , ringatom babusgatom de magatol is elalszik ha leteszem es almos. Sose hagynam sirni.
2018. szept. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Atyaég.... miért hagynád, hogy sírjon?
2018. szept. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy nemrég még a hasadban volt, most született!Annyi baja lehet, új neki mimden,mindent szoknia kell! Ilyenkor nagyon nagy szükségük van a testközelségre,főleg az anyukájukra.Az én fiam is nagyon sírós volt, a kórházban a mellkasomon aludt, úgy tudott csak megnyugodni. Soha nem volt gondunk az alvással, szépen elaludt egyedül mikor már megérett rá. Hasfájással annál inkább :/
2018. szept. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem hagyom sírni. Főleg egy 3 napos babának minden sokk hatás még: kikerült egy idegen világba, meg kell tanulnia és szoknia egy csomó mindent. Biztonságérzetre van szüksége, ami még csak most kezd el kialakulni.

Én császár után is egy égsz éjjelt mászkáltam vele fel-alá a folyosón, és ringattam, mert csak úgy nem sírt.

És rakd nagyon sűrűn cicire! Egyrészt a tejbelövellés miatt, másrészt nagy nyugalmat adsz ezzel neki kezdetekben!

Én így csináltam. 2 hónapos, nagyon nyugodt babám van, aki csak indokolt esetben sír.

2018. szept. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Valoszinuleg sok levegot nyel, vagy meg ehes. Szerintem a tapszeres gyerekek joval kevesebbet sirnak es atalusszak az ejszakat szoval erdemes valtani.
2018. szept. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem szeretném ha tápszeres lenne.most reggel is 25ml evett.
2018. szept. 21. 10:42
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Sajat dontes, de ha mar 3 honapja nem alszik azert jusson eszedbe:)
2018. szept. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az árva gyerekeket hagyják sírni .
2018. szept. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hat az en babam tapszeres meg soha nem aludt at egy ejszakat se.... 7 honapos
2018. szept. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!