Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet már másfél éves babaával...

Lehet már másfél éves babaával a balatonban fürödni? Hány fokos a vize?

Figyelt kérdés
2010. júl. 2. 13:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Balaton észami partjàn lakom 20 hós fiammal, de még nem vittem bele. Kb 23-24 fokos, vagy még hidegebb kicsivel. Sztem kell

még pár meleg nap, hogy jó legyen.

2010. júl. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
persze. a fiam 13 hónaposan fürdött már benne. szerintem 26-27 foktól felfelé már ok, persze nem órákig a vízben:)
2010. júl. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A fokot nemtudom,mert iszonyat messze lakunk és idén még nem jutottunk ki, de ennyi idősen már mehettek hidd el:)A természetes víz nagyon jó, de ha esetleg hideg lenne vegyél egy pici medencét (rossmannban kapható 990 volt tavaly és micimackós az alja,és lila a perem) és abba ültetve mehettek így a popója sem fagy be de mégis a vízben lesz:)
2010. júl. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet,24 fokos.

[link]

Amúgy az én 16 hós lányomnak szerintem még a Jeges temnger sem lenne hideg:-)))

2010. júl. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!Holnap gondoltam lemenni eggyet pancsolni a kicsivel.
2010. júl. 2. 13:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Én megkérdeztem az orvosunkat, azt mondta hogy 21 fokos vízbe már nyugodtan bevihetem (1 éves). Bár azt még én is meggondolom... :-))
2010. júl. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ma mondták az időjárás jelentésben, hogy 25-26 fokos.

Én belevinném, de az enyém ég csak 7 hónapos lesz.

2010. júl. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Dejó nektek. Nekünk pont van program a hétvégére, pedig én is szívesen leruccannék egy kicsit fürdőzni. 7 hónapos a babám, de én megpróbálnám. Van már beülős úszógumija, ha mást nem a kis csónakjával... Mi majd csak egy hónap múlva megyünk egy hétre, de ki tudja akkor milyen idő lesz.....
2010. júl. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!