Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fürödtél tegnap vagy fürdesz...

Fürödtél tegnap vagy fürdesz ma a Balatonban másfél év körüli gyerekkel? Valóban nagyon lehűlt a víz?

Figyelt kérdés
2010. aug. 2. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:
gondolkodtam rajta de végül nem mentünk, szerintem 2 nap kevés ahhoz, hogy felmelegedjen! elég sokáig volt rossz idő sajnos. igaz az enyém még csak 9 hónapos.
2010. aug. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
15 hónaposom van és Balaton mellett élünk. Nem viszem fürdeni, mert nem jó a víz neki.
2010. aug. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. aug. 2. 18:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia,mi vasárnap jöttünk haza és annyira lehűlt a víz,hogy már mi felnőttek sem fürödtünk és a nagyobb gyerekek sem.Lent voltunk múlt héten végig és egy nap volt strand idő (a gyerekek akkor sem mentek bele,pedig nem tiltottuk őket)a többi nap eső és 18 fok körüli hőmérséklet,az egy éves lányom a tavaszi kabátjába és sapkába (nem nyáriba!) meg sportcipőbe volt öltöztetve.Két nap alatt nem tud a víz elfogadhatóra felmelegedni.
2010. aug. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

A héten tegnap lett volna az egyetlen nap, amikor apa szabit kapott volna, de szerintem így a víz miatt is marad a jövő hét, vagy talán augusztus vége.

2010. aug. 3. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!