Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert kezdett el igy ellenkezn...

Miert kezdett el igy ellenkezni altataskor?

Figyelt kérdés
1hete nagyon beteg volt es nem tudtuk sehogy altatni,de mar ugy ahogy meggyogyult.Megis neha amikor mar majdnem alszik felugrik, elkezd kuszni maszni,felall es ellenkezik az alvas ellen.Pedig hulla faradt,es mar lecsukodnak szemei.2x csak a babahordozoba aludt el elringattam,2x pedig a karjaimban ringatva enekelve.PEdig sosem aludt igy el elotte.Hanem a kovetkezo modon:agyunkon mellettem mesekonyvet nezve,enekelve majd hozzam fordult es elaludt,kesobb attettuk kisagyaba.Ha az apa altatja manapsag,egyenesen hancurozni akar CSAK!Tegnap este 10ig nem aludt el,de a d.u. alvasa 5-7ig volt....Lehet eleg mar neki a napi 1x alvas?De reggel 7kor kel es 9-10kor majd leragadnak a szemei ujra...SEGITSEG! :) (12,5honapos kisfiam)
2010. júl. 5. 17:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Ebben a korban mi is kínlódtunk, aztán rájöttem én is, hogy sok neki a két alvás, igaz, ő csak kétszer fél-egy órát aludt, de a délutáni alvás után hamar jött az esti, ezért áttértünk 13 hónaposan az egyszeri alvásra. Azóta fél 12-től alszik 2-fél 3-ig kb este pedig fél 9-körül alszik el, magától. Próbáld ki, hogy egyszer altatod, és meglátod, hogy válik be nálatok.

2010. júl. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Szinte úgyan ez van nálunk is!Szerintem félnek,hogy lemaradnak valamiröl.Az én lányom 11és fél hónapos,4hete csak leraktam tejjel vagy teával és aludt mostanában csak velem vagy apjával alszik el a nagy ágyon.Ha jól bealszik átrakom az ágyába.Nem igazán értem miért van ez,most rendeltem egy könyvet kiváncsi leszek,hogy segít-e.Most éppen a nappaliban alszik a kanapén,nem merem ott hagyni félek,hogy leesik!Nem semmi egy lány.Ha esetleg rá jösz,hogy mi ez az egész kérlek írd meg nekem.Addig is kitartást kívánok nektek!

2010. júl. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!