Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babámnak Borostyán láncot...

Babámnak Borostyán láncot vennék, jó?

Figyelt kérdés

Mennyire hatékony?Fogzásra kellene.Láttam a Müllerben 2800Ft és 3600Ft-ért.A drágább kerekített kövekből van összerakva.Mit kell figyelembe venni vásárláskor?Aki már vett hol vette?Éjszakára le kell venni?Aki tud írjon!!Köszi!

11hós baba anyuja


2010. júl. 9. 14:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
2010. júl. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
30%

Egyáltalán nem kell levenni. Tedd a nyakába és hagy is ott. A miénk 8 hónapja hordja de még sosem vettük le.

Tszveszen vettem és konkrétan semmit nem ért. Csak azért hordja, mert csini. Lehet, hogy sokkal jobban kell benne hinni. Pedig én nagyon bíztam benne, de nekünk kakát sem ért.

2010. júl. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Szia!

A babám most 15 hónapos és 4 hetes korától rajta van a lánc!

Éjszakára sem veszem le, egyáltalán nem veszélyes!

Én a gömbölyített szemest vettem, az interneten rendeltem konyak színűt! 13 foga van a babámnak és meg sem érezte, amikor kijöttek!

Sokszor én rángatom meg a láncot, hogy stabil-e, de ahogy beigazolódott 1 éve stabilan a baba nyakában van éjjel-nappal! Csak ajánlani tudom!

2010. júl. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
30%
az elsőnek igaza van, hogy igazán utánakereshetnél mielőtt indítasz egy 315. borostyánlánc kérdést. Bocs.
2010. júl. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Szia! Csak ha az is érdekel, hogy használ-e...

A gyerekeimnek soha nem volt ilyen, egyiket se viselte meg egyáltalán a fogzás, észre se vettük, ha jöttek a fogaik...

A családban több gyereknek is van és sajnos a szülők elmondása szerint nem sok mindent ér... csak "divatból" hordják a gyerekeik.

2010. júl. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

MINEK?????? ez is csak egy olyan cucc amit az ember több ezerért megvesz aztán a fiókban landol.

-ez 10 üveg bébiétel ára

-8-10kg- gyümölcs ára

és ha mégis? akasztanék a gyerek nyakába egy láncot ha azt leveszi egy perc alatt nem is gondolkodnék az ilyen cuccok vásárlásán.

2010. júl. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
az én lányom hordja, éjszakára leveszem róla, szerintem használ, azóta nem nyűgös, ha épp jön egy fogacska, már 4 kint van :-)
2010. júl. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, szerintem még arra figyelj, hogy szemenként csomózott legyen, ha szétjönne, ne szaladjon le. nekünk popolinis van, de a borostyánkő, az borostyánkő, bárhol veszed :-))
2010. júl. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
48%

Sziasztok!

Szerintem jobban kellene tisztelni mások dolgait, még akkor is, ha netán Te rosszul jártál azzal a dologgal, ami iránt ő érdeklődik. Az ilyen kissé ellenséges, lefitymáló megnyilvánulások miatt olyan problémásak az emberi kapcsolatok.

Miért ne próbálhatna ki valaki valamit anélkül, hogy jól lehúznátok előtte azt a dolgot, amiben esetleg reménykedik. A legjobbat szeretné, fájdalom nélküli fogzást a gyermekének. És mégha tényleg nem is működik, ő miért ne hihetne benne??

Kicsivel több tisztelet és beleérzés mások helyzetébe és máris szebb a világ.

Szerintem próbáld ki. Nem veszítesz semmit. Én sajnos nem tudok tapasztalatot mondani, mert mi nem vettünk. De miért ne próbálhatnád meg? És ba bejön? Sok sikert! Ha mégse, akkor javaslom az Osanit nevű homeopátiás komplex apró bogyós szert, ami kifejezetten fogzásra van és Magyarországon nem kapható, pedig nagyon jó. Ha szeretnél, írj privátban és megírom, hogyan szerezhető be. Szép napot!

2010. júl. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Konkretan 13 honapja hordja a fiam. Soha nem gond volt a fogzassal, 16 foga van. Nem gondolom, hogy ez kizarolag a borostyanlancnak koszonheto, hanem inkabb annak, hogy o kevesbe szenvedett a fogaival, es kesz. Ennek ellenere nem veszem le, amig bolcsibe nem megy, vagy ki nem bujt a maradek 4 fog. Mindenkeppen lekerekitettet, direkt babaknak keszult lancot vegyel, ha szeretnel.
2010. júl. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!