Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ajánlanátok kicsire összecsukh...

Ajánlanátok kicsire összecsukható babakocsit, aminek nem osztott a tolókara?

Figyelt kérdés

Kb 60 rá a keret, akár használtan is.


Ps. Cybex Balios S nem érdekel, nekem az már nagy.



2020. nov. 8. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Az mit jelent, hogy nem osztott a tolókar?
2020. nov. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát a Balios nem is kicsi, valóban. Az csak a full funkciós kocsik között kicsi.

A kicsire csukhatóságon kívül van szempont?

Mert rengeteg van.

Pl: kell hogy feléd is nézhessen a baba?

Xl kupola?

Súlya?

Súlyhatára?

Magas gyereknek?

Kerekek, felfüggesztés?

2020. nov. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1, azt, hogy nem két szarv, hanem egyben van.

Alapvetően ami lapra csukható, az egybe tolókaros.

Ami esernyőre, az kettő, de van kivétel, pl: cybex callisto esernyőkocsi, de egyben van a tolókar, csak összecsukáskor válik ketté.

Funkcióban egyébként annyit számít, hogy az egybe tolókaros egykézzel tolható.

2020. nov. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Köszi 3.

Akkor en tudom ajánlani a Hauck sunnyt. Nekünk az van. Nem egy csúcs minőség, de a megadott árba belefér és azt tudom mondani korrekt is ennyi pénzért. Könnyen irányítható, könnyen csukható, kicsire csukható. Minket még nem hagyott cserben.

2020. nov. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Direkt nem akartam túl sok szempontot megadni, mert akkor túlságosan leszűkíteném a kört. Vannak persze kívánságok, de azokkal tudok kompromisszumokat kötni. Kupolája legyen, de nem kell Nagynak lennie, megfordíthatónak sem. Ja és nem kellenek nagy kerekek, városban használnánk. Gyerek amúgy 1 éves 9 kg.


Köszi a Sunny tippet, tényleg korrekt kocsinak tűnik, de ezt is nagynak találom.


A kupolát Gb pockit+ szal szemezek, de az talán túl nagy kompromisszum az összecsukhatóság oltárán, elsősorban a tolókar miatt, ezért is ezzel a kitétellel írtam ki a kérdést.

2020. nov. 8. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!