Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Létezik távirányítós babakocsi?

Létezik távirányítós babakocsi?

Figyelt kérdés
Amit nem kell tologatni, hanem egy kis kütyüvel irányítható. Esetleg intelligens automatikusan megy előtted vagy melletted

2021. júl. 30. 19:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok még ugyan 40-es,23 éves vagyok,de nekem is teljesen abnormális lenne,hogy a gyerek helyett a telefont nyomkodjam.

Alá írom,hogy élő szoktam én is venni,és ránézek az üzenetekre,hogy nem-e történik valami fontos idő közben,de hogy távirányítóval toljam a kocsit vagy csak úgy guruljon előttem..


Ez beteg.Mint mondtam,van az a kor és színt ami alatt nem kell,hogy valaki gyereket vállaljon.

Azért vállalod,mert akarsz vele foglalkozni és nem sajnálod rá az időt amit más dolgokkal is eltölthetnél.Ha valakinek még fontosabb az,hogy telefont nyomjon még az utcán is,hogy barátnőzzön és pletykáljon egész nap akkor jobb,ha a gyereket későbbre tervezi.


Bár nem tudom miért lep meg engem ez,épp hogy megtanulnak járni a gyerekek teszik bele őket a triciklibe meg a kis motorba és ugyan ezt csinálják.Had menjen a gyerek elől-hátul addig nyomogat meg beszélget.

Amikor meg megvan belőle a baleset vagy ne adj isten halál akkor mindenkit okolnak csak magukat nem.


Ha van is ilyen babakocsi nagyon remélem,hogy olyan áron amin nem jutnak hozzá azok akiknek tényleg minden mindegy.

2021. aug. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!