Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Használod a lakásban a babakoc...

Használod a lakásban a babakocsit?

Figyelt kérdés

2021. aug. 2. 16:43
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Volt időszak amikor abban tudtam elaltatni a gyereket, így pl eső vagy nagyobb havazás esetén bent tologattam a lakásban
2021. aug. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Újszülött korukban egyszer-egyszer előfordult, de nem volt jellemző.
2021. aug. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Ha elférne, akkor a konyhában használnám, amíg főzök vagy teszek veszek. De sajnos nem fér el. Úgyhogy marad a pihenőszék.
2021. aug. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Nem.
2021. aug. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én az első gyereknél nem használtam a lakásban.

Most a másodiknál már sokszor fel hozom. Könnyebb így.

2021. aug. 2. 18:05
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Igen, mind a két gyereknél használtam. Igaz mi kertes házban lakunk, így nem kell felcipelnem az x emeletre.
2021. aug. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%
Nem. De ha neked így kényelmes, akkor miért fontos, más csinálja-e?
2021. aug. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
84%

Nekem nagyon sokáig megmentőm volt a babakocsi a házban.

Hiába vettem etető széket,ringató széket (vagy mi az..),szék magasítót meg minden vacakot belebotlottam abba,hogy..:

-Egyik sem jó és kényelmes egy 6-8 hó alatti babának.

-Nem is szerette egyáltalán azokat amikbe bele is tehettem újszülött kortól.

-Nem voltak mozgathatóak,kényelmetlen vagy macerás volt az elhelyezésük és áthelyezésük.

-Nem volt valami kényelmes.Sokuk már pár hónaposnak túl szűk volt,túl fektetett,túl alacsony..


Betettem a babakocsiba,ott ha akart feküdt (akár hason,háton,oldalt,jó nagy volt),ha nagyobb volt ült vagy hasalva kukucskált ki belőle,felakaszthattam rá babakocsira való játékokat és forgókat,bele is rakhattam mindent..

Ha mostam át is tudtam tolni,ha mosogattam vissza konyha,kettő közt néha kitettem nyak-hát részt erősíteni (utálta,de csak szépen tartotta a fejét mindig..),etettem,itattam,majd vissza tettem aludni vagy be a kiságyába ha elaludt a baba kocsiban..


Szóval nekem hasznos volt.Szeretett abban a behemótban lenni.

2021. aug. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!