Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Utazás,hogyan ha nincs el a...

Utazás,hogyan ha nincs el a babyhordozóban?

Figyelt kérdés
3 hónapos a kisfiam és nincs el a babyhordozóban. Már kipróbaltunk mindent, kivettük a szükítőt hátha az zavarja,de nem. Akasztottunk neki fel játékokat egy ideig el van, de ordítás a vége. Olyan szinten sír utazás közben, hogy a vége mindig az, hogy ki kell vennem. Tudom, hogy nem biztonságos ez menetközben, de elvörösödik és levegőt sem kap, így muszáj kivennem. Ha elalszik nagy nehezen a kezemben utánna vissza rakom, de ez akkor sem állapot. Egy 10 km utat sem tudunk megtenni. Ha csak ketten utazunk, akkor az első ülésen van mellettem, de ott is ugyan ez a probléma. Esetleg valakinek tanács vagy ötlet, hogy mi lehet a probléma?

2021. aug. 25. 22:06
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
20, nekunk a boltba mondta az elado, hogy lehet
2021. aug. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Oké, te tudod, csak javaslom hogy olvass kicsit utána. A boltban sokazor ferdítenek.
2021. aug. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
22, persze ertem, koszonom
2021. aug. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!