Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Van olyan sportbabakocsi, ami...

Van olyan sportbabakocsi, ami nehéz terepre jó és könnyű?

Figyelt kérdés
Most 3in1 babakocsi sport részét használjuk. Igazából meg vagyok vele elégedve, nehéz terepre is jó, mert sokat járunk kirándulni. Viszont a nagy tesó most kezdte az ovit és sajnos nincs akadálymentesítés az óvodában, pedig sokszor csak úgy tudom elvinni az oviba a nagyot, ha viszem a 7 hónapost is. Ezért jó lenne olyan babakocsi, amit könnyen fel tudok vinni a lépcsőn. Erre a mostani nem igazán alkalmas. És persze olyan lenne jó, amit nehéz terepen is lehet használni. Létezik ilyen? Milyen márka, típus?

2021. szept. 1. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Konkrét tippet nem tudok adni, de esetleg ha van nagyobb babaáruház a közeletekben érdemes lenne bemenni és elmondani mit szeretnél. Talán nekik nagyobb rálátasuk van.
2021. szept. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Egyébként a futóbabakocsik jól bírják a terepet csak nem tudom mennyire nehezek. #1 voltam
2021. szept. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Futóbabakocsira még egy szavazat. Nagyon könnyű irányítani egy kézzel is. A kereke bírja a terepet. Van több fajta. Biztos van olyan, ami nem annyira nehéz. Mivel már 7 hónapis a pici, így nagy a választék, mert nagyrészük sport babakocsi.
2021. szept. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekünk olyan babakocsink volt, aminek viszonylag nagy kereke van és nem a kerék elfordulásával kormányzódik, hanem a váz csuklós. [link]

Ez a kormányzási megoldást a John Deere traktoroknál találták ki, bizonyára onnan másolta a babakocsi tervezője. Elég jól bírja a terepet.

2021. szept. 2. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Espiro sonic air babakocsink van. És mindennapi használat mellett bírja a terepet. A házunk mögött kezdődik a földút, szántó, kiserdő, mindennap arra megyünk a kutyákkal.
2021. szept. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!