Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen autósülést ajánlanátok?...

Milyen autósülést ajánlanátok? Márka, méret?

Figyelt kérdés

Jelenleg 6 hetes a kislányunk, 6 hónapos koráig a babakocsi hordozó részét gondoltuk használni, jó minőségű, masszív.

Ami szempont lenne, hogy oldalra ki lehessen fordítani, hogy könnyebben be tudjuk majd rakni és kötni.

Akinek ilyen 360 fokban forgatható ülése van, az elégedett vagy felesleges volt megvenni mert nem használták ki?

Méret kérdés: én inkább vennék 0-18, majd 18-36 kilós üléseket külön és nem egybe 0-36-ost. Nem hiszem hogy 10 évig szeretnénk, fogjuk használni ugyanazt az ülést. Szerintem nem is jó ugyanaz (hiába a sok szűkítő cucc, meg állítható ezmegaz) egy újszülöttnek mint egy 8-10 évesnek.

Mindenképpen isofixest keresünk, ár nem szempont.



2021. nov. 1. 09:57
A kérdező szavazást indított:
Több méretet vennék, 0-18 vagy 9-18 és külön 18-36
Egy méretet vennék 0-36
Egy méretet vennék 9-36
Más, leírom válaszban.
20 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Addig kell használni a hordozót, ameddig nem tud ülni. Ezt nem ti fogjátok eldönteni. Lehet 10 hónaposan fog csak ülni, addig kell a hordozó.
2021. nov. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A biztonság nem kérdéses, hogy jobb, ha a méret stimmel, és nem egy ilyen mindenre jó de valójában semmire sem tökéletes univerzális ülés.
2021. nov. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk ez a fajta van. Lehet bele kapni egy plusz betétet, így újszülöttet is tudsz belekötni. Mivel teljesen körbe forog, én úgy szoktam kivenni belőle az 1 évesem, hogy kiforgatom oldalra.


[link]


A nagy lánynak ugyan ez a márka, csak nagyobb.


[link]


Majd később a nagylány kap másikat, és a kicsi megkapja ezt.

Plusz ez egy kifejezetten biztonságos, jó minőségű ülés.

2021. nov. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz van nekünk is, mint amit a #3as belinkelt. Szerintem is a legbiztonságosabb ülés
2021. nov. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
84%
1-es! Van olyan baba, aki 6 hónapos korára kinövi a hordozót. Akkor is beletuszkolnád még hónapokig? Erre találták ki a gyereküléseket.
2021. nov. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!