Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Tudnátok babakocsit ajánlani?

Tudnátok babakocsit ajánlani?

Figyelt kérdés

5 hetes a kisfiam, de a használtan vásárolt babakocsink nagyon nem praktikus, segítségre lenne szükségem.

Legfontosabb szempont hogy könnyű legyen, vagy könnyen szétszerelhető (emeletről kell lecipelnem).

3in1 kocsink van, ilyet szeretnék vagy olyat ami hordozó+újszülött kortól használható sportrész.


2021. nov. 8. 18:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Peg Perego vagy Cybex.

Nekem csak ők jöttek be.más márkától alamelyik ormótlan nehéz volt,a kis kerekek minden sz*rba beakadnak,a fék sok kocsin rossz helyen van,a huzat valamelyiken nem tisztítható normálisan (már pedig nagy baba,kis gyerek eszik a kocsiban is,és maszatol is..),valamelyik kényelmetlen a gyereknek,valamelyiket macerás szétszedni/össze rakni vagy épp megforgatni az ülést ha úton vagy..


Én az elején azt mondtam,hogy tök mindegy a kocsi az kocsi,mindegy mennyibe kerül akkor is gurul.

Aha..csak nem mindegy,hogy kenyelmes-e menni vele,könnyű-e,beférsz-e vele rendesen tömegközlekedésre és boltokba,mennyire terhelhető..

2021. nov. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én egy cybex sport kocsit vettem, erre lehet tenni autós hordozót is.

Gyerekkel még nem próbáltam, 2 hetem van szülésig, de könnyű, jól irányítható, könnyen, kicsire csukható.

2021. nov. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!