Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Jó lengéscsillapítójú babakocsi?

Jó lengéscsillapítójú babakocsi?

Figyelt kérdés
Kérlek, ajánljatok olyan konkrét márkát, típust, amivel jó tapasztalatot szereztetek ilyen téren. Az elméletet én is ismerem, hogy nagy kerék, esetleg felfújható kerék, de engem a tapasztalatok érdekelnek olyan babakocsikról, amik göröngyös, töredezett úton is könnyen és halkan gurulnak és nem rázzák szét a babát. Köszönöm

2022. febr. 14. 14:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Nekem Peg Perego Pliko P3 kocsim volt. Nem én választottam, kaptuk, de nagyon szerettem. Szépen gurult a kátyus járdán is, nem akadt el a villamos síneken sem.
2022. febr. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
28%

Nem, nem a nagy keréken múlik. A felfújható pedig csak arra jó, hogy defektes legyen. Csakis a felfüggesztés a fontos.

[link]

2022. febr. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
41%

Anex premium e-type

Cybex Gazelle S

Mindkettőt csak ajánlani tudom.

2022. febr. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
38%
Cybex
2022. febr. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
38%
Cybex Talos S
2022. febr. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
39%

ABC design salsa 4


Nagyon masszív, stabil kocsi, rengeteget kirandulunk vele, igazi "terepjáró", imádjuk :)


Emiatt a hátránya, hogy elég nehéz a súlya (17 kg), de amig ki-be veszem a csomagtartóból, annyit ki lehet bírni

2022. febr. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A válaszok lepontozása helyett nem lehetne inkább konstruktív hozzászólást írni? Mi az információértéke a lepontozásnak?! Ha nem ért vele egyet a pontozó, írjon jobbat! Egyedül a 2. hozzászólás nem válasz a kérdésemre, a többi mind hasznos.
2022. febr. 15. 10:22
 8/11 anonim ***** válasza:
46%
Visszaolvasva egyedül ő javasolt értelmeset, hogy mit nézz. És a javasolt kocsija is jó.
2022. febr. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Brevi kocsink van, extra látványosak a rugói, direkt még pirosra is festették őket… mégis brutálisan szétrázza a felépítményt és elakad a legkisebb úthibánál. Úgyhogy tapasztalatnak jobban örülök.
2022. febr. 15. 12:05
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A németek viszont értenek is hozzá (Cybex) 🤣
2022. febr. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!