Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen szempontok alapján...

Milyen szempontok alapján választottátok ki a megfelelő babakocsit?

Figyelt kérdés

Milyen babakocsitok van?Szereted,bevállt?Választanál másikat?


Milyen autóshordozótok van?


2022. febr. 28. 16:53
 1/10 anonim ***** válasza:
67%

- Kis helyet foglaljon osszecsukva

- Ne legyen tul nehez kezzel cipelve, 8 kilo alatt legyen (a mienk 7,5)

- Teljesen dontheto legyen

- Nagy kupolaja legyen

- Legyen rajta karfa

- Ne legyen tul szeles

- Egyben legyen a tolokar, egy kezzel is tolhato legyen

- Konnyrn lehessenegy kezzel is iranyitani

- Konnyen hozza lehessen ferni az also kosarhoz

- Magas szulonek is kenyelmes legyentolni

- A kis merethez es alacsony sulyhoz kepest minel nagyobb legyen a kereke, ne akadjon el a legkisebb utpadkaban

- Ujszulottol kezdve nagyobb gyereken at beleferjen a gyerek

- Nagyobb sulyt beleteve is konnyu legyen tolni, konnyen forduljon

- a kerekei ugy helyezkedjenek el, hogy hosszabb labu gyerek se tudja blokkolni

- legyen labtartoja


Ez lett a Cybex Eezy S+ elso, regebbi valtozata.


Szerettem volna meg emellett, hogy bele is tudjak kukucskalni (ez teljesult, az ujnal ez nincs), es felem lehessen forditani az ulest (ez nem teljesult, de letezik belole az Cybex Eezy S Twist +, ez 8,8 kg)

2022. febr. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%

1-es vagyok, szeretem, bevalt, ujra ezt vennem, kiszolgal egy teli bubdazsakkal kombinalva mozes es minden egyeb nelkul ujszulott kortol egeszen vegig (2 evessel hasznalom most).


Autoshordozobol Gb Uniall van (0-36 kg), de ezt csak kesobb hasznaltuk, pontosabban ez autosules, kb. 9 honapos koraban csereltuk le az addigi Peg Perego Primo Viaggio SL-t, amit mar masodik gyerekkrl hasznaltunk, es szerettuk.

2022. febr. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én azt néztem, hogy futóbabakocsi legyen, legyen hozzá mózes.

Hordozóból pedig izofoxes, hogy stabilabb legyen és ne kelljen övvel kötögetni, csak egy gombbal kipattintani.

2022. febr. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Mivel kicsi és vékony vagyok, így elsősorban könnyű, könnyen irányítható babakocsit szerettem volna. Sokat utazunk, mivel a nagyszülők távol laknak, így az is szempont volt, hogy beférjen a kocsi csomagtartójába. Tartós, sokáig használható babakocsit választottunk, ez pedig majdnem ugyanaz, mint amit az 1-es írt, csak forgatható az ülés iránya. Nekünk Cybex eezy s2 twist+ van, hozzá való mózes résszel. Talán egyetlen negatívuma a kocsinak, hogy kisebb az alsó kosara, mint a többi babakocsinak, de ez nálunk nem okozott gondot. A hordozónk Cybex z cloud, amit szintén lehet csatlakoztatni a kocsihoz.
2022. febr. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%

Többször választottunk babakocsit, de ha 7 éve, az első gyereknél is létezett volna már ez a típus, akkor ezt választottuk volna elsőre.

Szempont volt, hogy minél könnyebb legyen, mert emeletre kell cipelni. 8 kiló már nekem sok volt. Korábbi kocsi annyi volt, de 10 kilós (+menetfelszerelés 1-2 kiló) egyévesnél már szenvedtem.

A mostani 5,9 kg. A babakocsizós időszak végén tartunk, de még éppen fel bírom emelni a 14 kilóssal együtt is.

További szempont volt, hogy a könnyű súly ellenére teljes funkciós kocsi legyen, ne csak valami játék.

Azaz teljesen fektethető,

Megfordítható.

Xxl uv szűrős kupola, hogy ne kelljen mindenféle plusz ernyővel vacakolni.

Ne rázza teljesen szét a gyereket, rossz (aszfalt)úton is lehessen egy kézzel tolni. Lefagyott havas jeges úton is teljesített.

Cybex Melio Carbon

2022. febr. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Biztos le leszek pontozva, de én nem voltam túlságosan tudatos, annyit tudtam biztosan hogy használtat akarok, ami jó állapotú és jó árban van és unisex színű. Meg tudtam volna venni újonnan is, de babacuccok terén szeretek másodkézből vásárolni, szerintem nem egy baba után kidobandó dolgok ezek.


Teljesen elégedettek vagyunk vele, elmegy bármilyen úton, jó a hordozója és a sport része is. ABC design a márkája.

2022. febr. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A legfontosabb az volt, hogy 3in1 legyen és nagy, tömör kerekei. De az is előnyös volt, hogy nagy kupolája legyen.
2022. febr. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

-legyen könnyű mert lépcsőn kell felcipeli

-legyen teljesen dönthető

-ne foglaljon összecsukva sok helyet

-könnyen tisztítható legyen a huzata

-nem kell nagy kerék, de legyen jó a felfüggesztése

-legyen fordítható az ülése

-rá lehessen tenni jó márkájú hordozót

-legyen megbízható márka

+legyen szép, divatos

+nagy kupola

Így esett a választás a Cybex Miosra, szerelem, imádjuk, sosem cserélnénk le, a kistesónak sem vettünk újat. Autósülés Cybex Aton, később Cybex Pallas.

2022. febr. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
57%

Fontossági sorrendben:

- Eltolható legyen, földúton, kijárt ösvényen is.

- Könnyű tolni

- Jó rugózás

- Könnyen összecsukható és nyitható legyen.

- Gyorsan összeszerelhető legyen.

- Téliesíthető minden eleme

- Alkatrészek vásárolhatóak legyenek magyar boltból is.

- Tágas mózes


Bergon Camarelo q12


Amivel még jobb lehetne:

- Nagyobb kupola a hordozóhoz.

2022. márc. 1. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
57%
Mi Rico Brano-t választottunk 3/1 nem csalódtunk
2022. márc. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!