Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyik mei tai hordozó vált...

Melyik mei tai hordozó vált be legjobban? Vagy éppen melyik nem?

Figyelt kérdés

2022. márc. 9. 20:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Az olyan vált be, aminek a terpesz szélessége és a body magassága állítható. A többi nem, mert nem praktikus. Vagy nagy a gyerekre, vagy kicsi, de nagyon rövid ideig pont jó. Ha hosszú távon gondolkodsz, és nem akarsz kendőzni, akkor egy mindenhol állítható csatos lenne a legoptimálisabb. Használtan már mennek 20 körül jó darabok.
2022. márc. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Most rugalmas kendőt használok, azt nagyon szeretem, de egyre nehezebb benne. Ezért gondoltam, hogy hosszabb tàvon a mei tai lesz jó.

Most három hónapos.

2022. márc. 9. 20:55
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Liliputi lili-tai bevált nekünk. Mi is a rugalmas után váltottunk, kb 3 hósan. Ezt használtuk úgy 1 éves koráig, utána csatos hordozót.
2022. márc. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ő már mehetne a hatásra szövött kendőben. 7 kiló felett amúgy is hátra kellene tenni majd. Nem tudom, hogy most milyen súlyban van. Formázott eszközben stabil törzstartás után mehet csak hátra, kendőben gyakorlatilag első pillanattól. Inkább abban kellene akkor. Esetleg karikásban csípőre, de az sem hosszú távú megoldás.
2022. márc. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Öt és fél kg most.

A rugalmasban nagyon szeret lenni.

2022. márc. 9. 21:04
 6/13 A kérdező kommentje:

Élőben a gremese mei tait láttam már, de valahogy olyan “rideg” hatása volt, mármint az anyaga, merev volt, kemény.

A Lili tait csak képen láttam, az úgy finomabb anyagnak tűnt.

Abba bele tudnám már tenni most is? Vagy azzal is meg kell várni, míg ülni tud?

A szövött kendő mikortól meddig használható kényelmesen?

2022. márc. 9. 21:06
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Liliputi lili-tai-t nagyon szeretjük, már a 2. gyerekkel nyúzzuk. Abba már most nyugodtan hordozhatod.

Azért is imádom, mert sokkal gyorsabb és könnyebb felkötni, mint a kendőt.

2022. márc. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A lily tai Olyan 74-es ruhamérettől jó, úgy emlékszem. De nagyjából tényleg csak 1 éves koráig. A szövött kendő ki tud szolgálni a hordozós kor végéig, mert több rétegben kötve egy vékonyabb kendőben is tudsz vinni egy két évest is, de vannak kifejezetten nagyobb gyerekekhez ideális szövött kendők, lehetnek ugyanolyan párnás érzetűek a vállon, mint a csatos pántja. Annyi, hogy már nekem nem volt praktikus a fel-le kéretőző gyerekkel sokszor kötni, a földön húzni a szárakat, ezért aztán a legtöbbször csatossal nyomtuk a vége felé. De volt, hogy simán kötöttem kendőbe is a 13 kilós két és fél évest. Tök egyéni az is, hogy kinek mi a kényelmes.
2022. márc. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
És a karikás kendő esetleg?
2022. márc. 9. 21:18
 10/13 anonim ***** válasza:
Az rajtad múlik, hogy meddig bírod a féloldalas terhelést. Nekem 9 kiló fölött már kényelmetlen volt, ha sokáig volt benne, de altatni meg tökre szerettem benne a nagyobbat is.
2022. márc. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!