Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen babakocsit ajánlanátok?...

Milyen babakocsit ajánlanátok? (Igények, szempontok lent)

Figyelt kérdés

Olyan babakocsit keresek, ami 3 az 1-ben, újszülött kortól használható és viszonylag könnyű, mert emeletre kell cipelni. Egy kézzel is irányítható, csukható, nyitható. Tömegközlekedésnek nincs kitéve, javarészt városban lenne használva. Nem hátrány, ha a kerekei könnyen tisztíthatóak és gumiból lennének.

És a legfontosabb, hogy a babának kényelmes legyen.

Néztem már Cam Taski, Cybex Balios s Lux kocsikat is, de sokan mondják hogy nem kell drága babakocsi. Maxi Cosi Lila Nomad babakocsit már tologattam, de az veszedelem mennyire nehezen irányítható és tolható.



Válaszaitokat előre is köszönöm!



#baba #babakocsi #Cambabakocsi
2022. márc. 20. 15:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Melyik emeletre kell cipelni? A Cam és a Balios is egykutya súlyra. Utóbbit fél évig cipeltem a másodikra, de utána inkább lecseréltem egy könnyebb Cybex modellre. Egyébként remek kocsi, tényleg egykezes, sírt a szívem érte, de sérvet kapni nem poén. 8 kiló alatti kocsit keress, ha cipelni kell.
2022. márc. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szintén másodikra. Melyik típusra cserélted le?
2022. márc. 20. 18:14
 3/8 anonim válasza:
Nekem is ez a problémám, könnyű kocsit keresek mivel cipelnem kell majd. A cybex-et néztem élőben és gyönyörű, könnyű, viszont az a problémám hogy nagyon alacsonyan van a többihez képest, 172cm vagyok és irtó hülyén néztem ki ahogy tolom azt az alacsony kocsit. ABC design salsa 4-et néztem még, az is könnyű persze nem annyira mint a cybex, de viszont nagyon drágáltam. Szóval most nem tudom. Arról a cam taskiról még nem hallottam.
2022. márc. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Na az remek, én is 173cm vagyok😅 Szegeden a faktum bababoltban ez a Cam babakocsi volt, amit az eladó legelőször bemutatott, szétkapta pillanatok alatt. Ezzel vett meg a legjobban, hogy nagyon kis könnyű a váz, könnyen kezelhető. Csak az autós hordozó része ránézésre kényelmetlennek tűnik.
2022. márc. 21. 17:52
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem könnyebb, mint a Cybex Balios.

Egyébként férjem 180 és ő is kényelmesen tologatta.

Cybex Melio Carbon 5,9 kg.

2022. márc. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nálam is kb ezek voltak a legfontosabb szempontok, + az ár, és hogy lehessen átforditani hogy melyik irányba nézzen. A 4. emeletre cipeltem 5 hónapig gyerekestül, utána sikerült megoldani a tárolót.

Chippolino Málta lett a választás, nagyon szerettem, és még belefért a keretbe. 2 gyereket már kiszolgált, és semmi baja, várja a 3. kis gazdáját.

2022. márc. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6, kemény vagy, én betojtam volna 10 kilós kocsival a félévesen 8,5 kilós gyerekekkel. :D
2022. márc. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 Mázlim volt, épp csak 6 kiló volt 5 hónaposan. 🙂 Hordozókendővel magamra kötöttem a babát, így ment egy körben a kocsi felhúzása vagy külön vittem fel a mózes részt a babával, és leszadtam a kocsi aljáért. Fitten tartott, az tuti. 😂 #6
2022. márc. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!