Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Vettem egy mózes részre való...

Vettem egy mózes részre való esővédőt a Hauck babakocsinkra, de elég furcsa?

Figyelt kérdés
A képen egyátalán nem láttam, de a lyuk a közepén hatalmas, szerintem simán beesik rajta az eső, mert olyan nagy, mintha nem is lenne igazából fent. Ennek mi értelme van, vagy van valami amit nem veszek észre?
2022. szept. 30. 09:44
 1/6 A kérdező kommentje:
A Baby Berry oldalról rendeltem. Igényes oldalnak tűnt.
2022. szept. 30. 09:44
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Az esövédön nincs lyuk, úgyhogy valami nem oké.
2022. szept. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ugyan ilyen van, nem

egy nagy minőség de a célnak megfelel. Ha normálisan rakod fel nem esik be az eső mert van egy “takaró” rajta ami nem hagyja hogy beessen.

2022. szept. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Azon keresztül szellőzik, de biztos, hogy mózesre való?
2022. szept. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4. Igen, ez az: [link]
2022. szept. 30. 12:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekünk olyan volt, hogy a lyuknak volt egy lehajtható része, ami meggátolta, hogy beessen az eső. Ha annyira nem esett, fel lehetett hajtani. Ezeken a képeken vhogy nem látom rendesen, hogy van-e ilyen.
2022. szept. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!