Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma volt az első éjszaka, hogy...

Ma volt az első éjszaka, hogy nem a terhességemmel álmodtam, ez nem furcsa? 11 hkm

Figyelt kérdés

Eddig minden éjjel nagy hassal vagy azzal álmodtam, hogy megszületett és a kezemben tartottam, most éjjel nem volt ilyen álmom, csak menekültem megállás nélkül valahonnan.


Ez jelenthet rosszat?


2022. szept. 13. 06:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A nappali lelki állapotunk, történések is befolyásolhatják az álmainkat.
2022. szept. 13. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem jelent semmit. Az álmok jönnek, mennek. 🤗
2022. szept. 13. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Én 1x sem álmodtam a terhességről. Akkor lehet nekem gyerekeim sincsenek?!


Akkor nem értem kiket viszek reggelente oviba/suliba 🤦‍♀️🤔

2022. szept. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem inkább az a furcsa, hogy ezzel àlmodtàl eddig.


Nincs jelentősége

2022. szept. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
Nem furcsa egyáltalán. Én többször álmodtam, hogy terhes vagyok amikor még messze nem voltam az. Most van 2 gyerekem és vannak olyanok éjszakák, amikor nem álmodok velük. És egyik terhességnél sem álmodtam végig a terhességet vagy a szülést. Sőt, inkább csak ritkán fordult elő.
2022. szept. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%
Nem, nem furcsa. Én álmodtam azt például, hogy 25 hetes koraszülésem volt, meg azt is hogy a kutyámat szoptatom a babám helyett. Na, az furcsa volt 😂
2022. szept. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!