Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyik gyerekülés megbízható,...

Melyik gyerekülés megbízható, de nem horrol áron van?

Figyelt kérdés
Lassan egy éves a kisfiunk és szeretnénk neki gyerekülést ami megbízható, de nem horrol áron van.

2022. nov. 29. 17:02
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
40%

Tipikus magyar, ahelyett, hogy utána nézne a dolgoknak, viccelődik.

Nekem mindegy, a te gyereked nyaka fog kitörni ütközéskor, nem az enyémnek.

2022. nov. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Maxi Cosi van, megbízhatónak tűnt jó tesztekkel, és még picit dönteni is lehet.

50-ért majd 60-ért vettem az elmúlt években, gondolom kúszik fel, és 15-36-ba majd inkább csak 2+ évesen lehet beletenni.

2022. nov. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
76%
8-asnak tökéletesen igaza van. Az hogy ez egyeseknek fájdalmas, az az ő problémájuk, illetve egy esetleges balesetnél a gyerekéjé. Ettől még bizonyított, hogy min 2 éves korig erősen ajánlott (sőt vannak országok, ahol kötelező) menetiránnyal háttal utaztatni.
2022. nov. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

Egy egyszerű kérdést tettem fel, hogy melyik gyerekülést ajánljátok.

Erre beleköttök, hogy a horror szót rosszul írtam…

Ez egy nagyon fontos téma! Egy gyerek életéről van szó!

Mindenki azt és úgy csinálja ahogy szeretné!

Csak egy biztonságos gyerekülést keresek.

Én is olvastam, hogy 2 éves korig menetiránnyal ellentétben javaslott. De a legtöbb gyerek esetében ez elképzelhetetlen. Nem maradnak meg, végigordítják az utat stb.

Mi is amíg lehet kiakarjuk tolni, de egyre többször nyöszörög ill. alig fér el már.

Több ismerősöm már most menetiránnyal szemben utaztatja az előbb felsoroltak miatt. Amivel nem értek teljesen egyet de ha nem fér el a gyerek nem tud mit tenni.


Szóval továbbra is gyerekülés ajánlások keresek.


Nem nagyon érdekel, hogy ki hogy oltja egymást!!!


Köszönöm.

2022. dec. 1. 06:27
 15/26 anonim ***** válasza:
73%

3 éves gyerekem még mindig menetiránnyal ellentétesen utazik zokszó nélkül egy így kialakított (tehát nem forgatható) BeSafe 0-18as ülésben. Elég magas, kilát. 1,5 éves koráig viszont csak úgy lehetett utazni vele, ha ott ült valaki mellette, különben ordított. Ahogy elkezdett egyre értelmesebb lenni, úgy volt el egyre jobban hátul egyedül.

Én konkrétan mentős ismerőstől hallottam olyan esetről, ahol a 1,5 éves kislány azért halt meg egy városi, simán túlélhető kisebb balesetben, mert kitört a nyaka. Én ekkor határoztam el, hogy amíg lehet (ez az ülés 104 cmig ajánlott, most 95 centis a lányom) háttal fog utazni. Vajon azok a szülők inkább kibekkelték volna az ordítós időszakot és nem váltanak idő előtt, ha tudják hogy ez lesz a vége? És mindenkinek lehet ez a vége egy esetleges balesetnél, akinek idő előtt menetiránnyal szemben utazik. És a legjobb, hogy tudják, csak azt gondolják hogy ez velük nem történhet meg. 🤷

2022. dec. 1. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
52%

Őszintén nem tudom elképzelni hogy az én 98 centis ruhákat hordó gyerekeim hova teszik a lábaikat, ha menetiránynak háttal utaznak az ülésben 🤔

3 hetente megyünk anyumékhoz. Kb 3 órás az út. A gyerekek lába pedig leér a lábtartóra Szintén Besafe ülésünk van

2022. dec. 1. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
57%
Horvátorszig mentünk vele nyáron így. Lefotózzam?
2022. dec. 1. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
58%

Én elhiszem.

Csak nem tudom elképzelni hogy felhúzott térdekkel van, vagy hogy fér el?

2022. dec. 1. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

[link]


Ha megkérdezem tőle, hogy kényelmes e, azt mondja igen. És hiszek neki, mert minden más esetben ha valami nem jó, nem kényelmes, nem ül jól mondja.

Azt is tudni kell, hogy a gyerekek ebben a korban sokkal rugalmasabbak.


[link]

2022. dec. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
71%
ezt azért nézni is szörnyű, órákig így ülni.
2022. dec. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!