Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyik gyerekülés megbízható,...

Melyik gyerekülés megbízható, de nem horrol áron van?

Figyelt kérdés
Lassan egy éves a kisfiunk és szeretnénk neki gyerekülést ami megbízható, de nem horrol áron van.

2022. nov. 29. 17:02
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

#18 vok. A 2,5 éveseim lábai így biztosan nem lennének kényelmesen órákon keresztül. Egyébként mennyi idős a gyerkőc a képen?

Mert itt a lányom beszállás után, és látszik h ha fordítva lenne az ülés mennyire fellenne húzva a térde végig az út alatt

[link]

2022. dec. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
57%

20: "nézni is szörnyű" - ezen jót kacagtam. Én például konkrétan mindenhol ahol tehetem, széken, ülésen, kanapén, felhúzott lábbal ülök órákat, mert úgy kényelmes. A férjemnek nem, de ő meg annyira nem ruganyos, hogy a bokáját nem tudja megfogni. Egy gyerek meg úgy hajtja még magát bármilyen erőfeszítés nélkül, ahogy szeretné. Egyrészt sokkal lazábbak a szalagjai, másrészt még az ízületek nincsenek ennyi idősen "összecsontosodva".


21: miből gondolod? Abból, hogy neked nem lennének kényelmesek? Miért baj, ha fel lenne húzva a térde?

A lányom 2,5 hónap múlva lesz 3 éves. 98-as ruhákat hord. 95 cm magas.

2022. dec. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Nem az a baj h fel van húzva a térde hanem hogy nincs lehetősége kinyujtani.

Lehet h felhúzott lábakkal vagy sokáig, de szerintem csak nem veszed észre h olykor olykor kinyujtod, majd vissza teszed.

2022. dec. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
53%
Úgyse hiszed el, hogy ez nem kardinális kérdés. Az én lányomat nem zavarja. És ha olyan van, úgyis megállunk, kinyújtóztatjuk a tagjainkat. Ha meg baleset lenne és emiatt halna meg vagy szenvedne súlyos sérülést, akkor nem tudnék elszámolni a lelkiismeretemmel.
2022. dec. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek. Valóban nem hiszem el.

Ha pedig baleset lenne és a legrosszabb történne meg, így is úgy is magadat hibáztatod majd hogy mi lett volna HA (így kötöm be, a másik oldalra teszem az ülést stb)

2022. dec. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
51%
Én is mindig mindenhol felhúzott lábakkal szeretek ülni, szinte rossz érzés ha ki kell nyújtanom. Lányomnak is kényelmes volt, olyan jókat aludt benne. Mondjuk mi nem mentünk nagyon hosszú útra, de két órát simán tudott így ülni. És legalább tudtam, hogy mindent megtettem azért, hogy ha baleset van, csökkentsem a sérülés kockázatát.
2022. dec. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!