Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Hol érdemes hirdetni babakocsi...

Hol érdemes hirdetni babakocsit, ahova nem felesleges tölteni?

Figyelt kérdés
Babakocsis csoportokban rengeteg van, marketplacen szintén. Az eladás úgy vettem észre, rohadt nagy macera, de mivel alig használtuk, el szeretném adni. Hol várható, hogy minimálisan kell szórakozni?
2023. jan. 10. 12:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Pedig a Marketplacet nézik a legtöbben, amit ott nem vesznek meg, azt sehol. És igen, kb negyed árral érdemes számolni. Rengetegen hirdetnek babakocsit.
2023. jan. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
69%

Marketplace


6 hónapig volt egy babakocsi amit újonnan vasaroltam de rajottem hogy megse lesz nekunk jó.

63.000 ft er vettem és 60.000 ft ér eladtam😅

Hihetetlen igaz?!

Szerencsem volt 😊

(Valoszinu aki vette nem tudta hogy a neten +3 ezer ft al ujat kap,online rendeltem enis 🤷‍♀️)

2023. jan. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!