Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen szempontokat kell...

Milyen szempontokat kell figyelembe venni autósülés kiválasztásakor? Milyen autósülést javasolnátok?

Figyelt kérdés
Jelenleg hordozót használunk. Ez 10 kg-ig jó, plusz kaptunk még egy hordozót,ami 12 kg-ig jó. Jelenleg 6,3 kg a kicsi, még nem ül. Nem szeretném kivárni, hogy kicsi legyen a hordozó, ezért már most olvasgatok a témában. Ahogy néztem, nincs ISOFIX csatlakozó az autóban. Biztonságos ülést szeretnék venni, hiszen igaz bölcsibe nem akarjuk beadni, de majd oviba járunk, az napi 30 km. Ezen kívül sokat nem autózunk. Inkább 0-36 kg-ig szánt üléseket néztem. Szerintetek is érdemes inkább ilyet vagy több, más méretű ülést jobb venni?

2023. jan. 15. 17:41
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Igazad van. Először jobbára ISOFIX-es üléseket hozott fel a net. Azokat néztem meg először, amikor elkezdtem nézegetni, olvasni az autósülésekről. Utána néztük meg a két autót, amiben használni fogjuk az ülést.
2023. jan. 16. 10:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!